Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX Başarıyı Güvence Altına Alıyor

Türkiye çapında sayıları 180’i aşan ofislerine, yıl sonuna kadar 700’ün üzerinde yeni nitelikli gayrimenkul danışmanı kazandırmayı hedefleyen RE/MAX Türkiye, adayların başarısını şansa bırakmıyor. Katılımcı 15 RE/MAX ofisi ile Profil International İK Yönetim Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilen 'Geleceğim Burada' projesi kapsamında bir tür

yapi.com.tr
RE/MAX Başarıyı Güvence Altına Alıyor

Türkiye çapında sayıları 180’i aşan ofislerine, yıl sonuna kadar 700’ün üzerinde yeni nitelikli gayrimenkul danışmanı kazandırmayı hedefleyen RE/MAX Türkiye, adayların başarısını şansa bırakmıyor. Katılımcı 15 RE/MAX ofisi ile Profil International İK Yönetim Danışmanlığı tarafından gerçekleştirilen 'Geleceğim Burada' projesi kapsamında, bir tür kariyer laboratuarı kuruldu. Profil International, Türkiye’deki en başarılı RE/MAX profesyonelleri ile bire bir yaptığı görüşmelerle, sektörde başarı profilinin ortak niteliklerini belirledi. İlki 12 Mayıs’ta İstanbul Dolapdere’deki İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde düzenenlenen “Geleceğim Burada” seminerlerinde adaylarla gerçekleştirilecek mülakatlarla da, gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyenler için, sektörde ne denli başarılı olabileceklerini önceden ölçme fırsatı sağlanmış oldu. 

“Geleceğim Burada” Projesi, Alfa Yayınları’ndan yeni çıkan “Gayrimenkulün Liderleri” adlı kitapta başarı öyküleri biraraya getirilen, Türkiye’deki örnek RE/MAX gayrimenkul profesyonelleri gibi yeni gayrimenkul liderleri yaratmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda, projeyi yürüten Profil International tarafından proje kapsamında yapılan başvurular arasından, seminerlere katılmaya hak kazanan adaylar seçiliyor.  İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin evsahipliğinde 12 Mayıs tarihinde ilki gerçekleştirilecek seminerlerde, katılımcıların hem kariyerlerine yönelik beklentileri ile ilgili farkındalıklarını artıracak biçimde eğitilmesi, hem de girişimci olmak için istekli olanların gayrimenkul sektöründeki fırsatlar ile tanıştırılması hedefleniyor.

Adayların özellikleri ve eğilimleri belirleniyor

Seminerlerde, katılımcıların kendilerini daha doğru tanımalarını ve özelliklerine uygun bir kariyere yönlenmelerini destekleyecek somut bilgiler, iş hayatında güçlü yönlerinden yararlanabilmelerine ve iş ilişkilerinde daha başarılı olmalarına destek verecek önemli ipuçları paylaşılacak. Ayrıca seminere katılan adayların zihinsel ve davranışsal yetkinlikleri, mesleki ilgi alanları dünyanın en gelişmiş değerlendirme araçlarından biri ile analiz edilecek. Çalışmanın sonunda katılımcıların bireysel değerlendirme sonuçları çıkarılacak ve kendileriyle paylaşılacak. Seminerler, RE/MAX sisteminde gayrimenkul danışmanı pozisyonunda başarılı olmuş profesyoneller ve rol-model niteliği taşıyan girişimcilerin yapacakları konuşmalarla zenginleştirilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-max-basariyi-guvence-altina-aliyor_68813.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!