Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX International Kariyer Ödülleri’nin İkisi Türkiye’nin Oldu

67 ülkede, 6.755 ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi olan RE/MAX International’ın 2006 yılı Kariyer Ödülleri’nden ikisi RE/MAX Türkiye’nin oldu.

yapi.com.tr
RE/MAX International Kariyer Ödülleri’nin İkisi Türkiye’nin Oldu

7 ülkede, 6.755 ofisi ve 119.990 gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi olan RE/MAX International’ın 2006 yılı Kariyer Ödülleri’nden ikisi RE/MAX Türkiye’nin oldu. Bu yıl gayrimenkul danışmanı sayısını 1.600’e yükseltmeyi hedefleyen RE/MAX Türkiye’nin gurur tablosunu, beş yıldır RE/MAX Türkiye ailesi üyesi olan Netsi Sadi ve Hasan Can oluşturdu.

Franchise ofis sayısı 160’ı aşan ve gayrimenkul danışmanı sayısı da 950 kişiye ulaşan RE/MAX Türkiye, RE/MAX network'ü içinde dünya şampiyonu oldu.

Beş yıldır RE/MAX Türkiye bünyesinde broker olarak faaliyetlerini sürdüren, 1970 doğumlu Hasan Can, madencilik sektöründe yurtiçi ve yurtdışında 8 yıl aktif olarak görev aldıktan sonra, 2002 yılında, RE/MAX ailesi içerisinde toplam ciroda Türkiye üçüncülüğünü alarak, önemli bir başarıya imza attı. RE/MAX 7 Tepe Ofisi Broker’ı Hasan Can, daha önce, RE/MAX İnternational Platinum, RE/MAX Internatıonal Chairman’s ve 2005 RE/MAX Hall of Fame gibi uluslararası klüp üyeliklerine dahil oldu. 2006 yılı Kariyer Ödülleri’nde, şimdiye kadar 1214 RE/MAX gayrimenkul danışmanının almaya hak kazandığı RE/MAX Life Time Achievement ödülünün sahibi olarak, kariyeri boyunca 3 milyon dolardan fazla hizmet bedeli kazanan gayrimenkul danışmanlarının üye olabildiği Life Time Achievement Club üyeliğine yükseldi.

Profesyonel iş hayatına aile şirketinde başladıktan sonra, son beş yıldır RE/MAX ailesinde kendi işini yaparak mutlu olduğunu ifade eden RE/MAX Plaza Ofisi Broker’ı Netsi Sadi, 2006 Kariyer Ödülleri’nde şimdiye kadar 1740 gayrimenkul danışmanının almaya hak kazandığı RE/MAX Hall of Fame ödülünün sahibi oldu. Türkiye’de ilk defa bir kadın gayrimenkul danışmanının aldığı bu ödül, kariyeri boyunca 1 milyon dolardan fazla hizmet bedeli kazanan gayrimenkul danışmanlarına veriliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-max-international-kariyer-odullerinin-ikisi-turkiyenin-oldu_53899.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!