Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX'ten Kariyer Devrimi

Ofislerindeki gayrimenkul profesyonellerinin sayısını 10000'in üzerinde çıkarmayı hedefleyen RE/MAX Türkiye, çalıştığı alanda yeterli gelecek görmeyen, kazancından ve çalışma şartlarından memnun olmayan ya da her krizde işten çıkarılma riskinden kurtulmak isteyen çalışanları, gayrimenkul sektöründeki fırsatlarla tanıştırıyor.

yapi.com.tr
RE/MAX'ten Kariyer Devrimi

RE/MAX Türkiye, farklı sektörlerdeki başarılı profesyonellere, daha parlak bir gelecek için kariyerlerinde devrim yaratma fırsatı sunuyor. Ofislerindeki gayrimenkul profesyonellerinin sayısını 10000’in üzerinde çıkarmayı hedefleyen RE/MAX Türkiye, çalıştığı alanda yeterli gelecek görmeyen, kazancından ve çalışma şartlarından memnun olmayan ya da her krizde işten çıkarılma riskinden kurtulmak isteyen çalışanları, gayrimenkul sektöründeki fırsatlarla tanıştırıyor. RE/MAX Türkiye’nin "Kariyerinizde Devrim" Projesi kapsamında, her sektörün çalışanlarına açık buluşmalardan ilki 20 Kasım 2008 tarihinde İstanbul’da Hilton Oteli’nde gerçekleştiriliyor.

67 ülkede, 120.000 aşan gayrimenkul danışmanı ile dünyanın en fazla gayrimenkul satan şirketi olan RE/MAX, Türkiye’de de hızla gelişmekte olan gayrimenkul sektöründe ofislerinin kadrosuna yeni gayrimenkul profesyonelleri kazandırmak amacıyla; ülke çapında bir "kariyer geliştirme" projesi başlattı. RE/MAX Türkiye’nin "Kariyerinizde Devrim" Projesi, sıkça yaşanan ekonomik krizler nedeniyle özellikle finans, pazarlama, bilişim, otomotiv, inşaat, turizm gibi, büyük bir gelecek kaygısı yaşayan tüm sektörlerin çalışanlarını, her tür ekonomik koşulda gelişmeye devam eden gayrimenkul sektörüne davet ediyor.

"Kariyerinizde Devrim" Projesi kapsamında, Türkiye’nin pek çok ilinde, farklı sektörlerin başarılı çalışanları ile "insana yatırımı" esas alan RE/MAX sisteminin global deneyimlerini paylaşacak olan RE/MAX Türkiye, geleceği ile ilgili radikal bir adım atmak isteyen uygun girişimci profilleri, gayrimenkul danışmanlığı pozisyonunda, yüksek bir kazanç ve dünya çapında başarılı bir kariyer edinen diğer gayrimenkul profesyonellerinin aralarına katılmaları için, ilgili RE/MAX ofislerine yönlendirecek.

Birçok ilde tekrarlanacak...

RE/MAX Türkiye’nin "Kariyerinizde Devrim" Seminerleri’nin ilki  20 Kasım 2008, Perşembe günü, Hilton Oteli’nde düzenlenecek. Seminerler sırasıyla,  Ankara, İzmir, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Adana ve Bolu illerinde tekrarlanacak. Seminerlere katılacak olan gayrimenkul danışmanı adaylarına RE/MAX sistemi hakkında, alacakları eğitim ve destekler hakkında bilgiler verilecek ve daha çok satış yapmanın kuralları aktarılacak. RE/MAX Kariyerinizde Devrim Semineri’ne katılacak adaylara ayrıca Danışman Rehberlik Programı "Succeed" hakkında bilgiler verilecek. Seminerleri ücretsiz izleyebilmek için www.remaxekatilin.com internet sitesinden kayıt yaptırmak yeterli oluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-maxten-kariyer-devrimi_64535.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!