Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

RE/MAX’ten Zirvedeki Yıldızlara Ödül Yağmuru

RE/MAX Türkiye, kuruluşunun 10. yıldönümünü Antalya’da gerçekleştirdiği '6. Uluslararası RE/MAX Türkiye Kongresi'nde kutladı. 3 gün süren kongre, RE/MAX’in Türkiye’deki yıldızı parlayan gayrimenkul profesyonellerin ödüllendirildiği gala gecesi ile sona erdi.

yapi.com.tr
RE/MAX’ten Zirvedeki Yıldızlara Ödül Yağmuru

RE/MAX Türkiye, kuruluşunun 10. yıldönümünü Antalya’da gerçekleştirdiği '6. Uluslararası RE/MAX Türkiye Kongresi'nde kutladı. 3 gün süren kongre, RE/MAX’in Türkiye’deki yıldızı parlayan gayrimenkul profesyonellerin ödüllendirildiği gala gecesi ile sona erdi.

RE/MAX’in, geçen yıl Türkiye’de en yüksek ciroyu gerçekleştiren ofis ödülünü RE/MAX Plaza 1, en fazla işlem gerçekleştiren ofis ödülünü RE/MAX Yasmin alırken, İstanbul’da en yüksek ciro ödülü RE/MAX 7 Tepe ofisinden Hasan Can’ın oldu. Eğitimi sisteminin merkezine koyan RE/MAX’in Türkiye’deki en eğitimli ofis ödülünü RE/MAX Yıldız alırken, en fazla gayrimenkul danışmanı olan ofis ödülü RE/MAX Center’a, İstanbul’da yılın en hızlı büyüyen RE/MAX ofisi ödülü RE/MAX Smart ve RE/MAX Atg’ye, Anadolu’da yılın en hızlı büyüyen RE/MAX ofisi ödülü RE/MAX Çizgi ve RE/MAX Garden’a verildi.  RE/MAX Ant, teknolojiyi en iyi kullanan RE/MAX ofisi seçilirken, ticari gayrimenkulde en yüksek ciroyu yapanlar arasında ofis ödülünü RE/MAX Armoni, gayrimenkul profesyoneli ödülünü de, RE/MAX As2 Ofisi’nden Süleyman Sönmez kazandı. Ödül töreninde, 40’a yakın kategoride 100’ün üzerinde başarılı ofis ve gayrimenkul danışmanı ödül aldı.

Birbirinden ünlü konuşmacılar…

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişmesi için altı yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen tek gayrimenkul kongresinin bu yılki programında, yine konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacılar yer aldılar. Ali Poyrazoğlu gerçekleştirdiği sunuş ile Kongre’de bir kez daha yıldızlaşırken, sosyal psikoloji alanındaki uzmanlığını sıra dışı TV programları kanalıyla kitlelerle paylaşan Prof. Dr. Üstün Dökmen de izleyicileri etkileyen bir  seminer gerçekleştirdi. NASA’da yönettiği Uzay Asansörü projesini Japon Uzay Havacılık Dairesi JAXA’da sürdüren Tokyo Üniversitesi öğretim üyesi gelecek bilimci mimar Doç. Dr. Serkan Anılır da, hem geleceği anlattığı sunuşu, hem de üniversiteden hocası olan ünlü gazeteci yazar mimar Aydın Boysan ile birlikte gerçekleştirdiği sohbet ile katılımcıların ilgi ve beğenisini topladı.

Gayrimenkul sektörünün günümüzdeki durumunun, geleceğinin, gelişiminin ve profesyonelleşme sürecinin ele alındığı Zirve’de, gayrimenkul ve finans sektörlerinin arasındaki ilişki ve işbirliğinin irdelendiği oturumlara, uzman konuşmacılar katıldılar. Ayrıca RE/MAX ’in Türkiye’deki önümüzdeki dönem hedefleri de belirlendi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-maxten-zirvedeki-yildizlara-odul-yagmuru_61637.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!