Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Real Estate 101 Eğitim Programında Yeni Dönem Başladı

ULI Türkiye Genç Liderler organizasyon komitesi tarafından düzenlenen Real Estate 101 Eğitim Programı'nın dördüncüsü Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM) gerçekleştirildi. ‘Gayrimenkul Finansmanı 1. Bölüm’ başlığını taşıyan yeni dönemin ilk programının konuşmacısı ise ULI Yürütme Kurulu Üyesi ve DTZ Pamir & Soyuer kurucu ortağı Firuz Soyuer oldu.

yapi.com.tr
Real Estate 101 Eğitim Programında Yeni Dönem Başladı

ULI Türkiye Genç Liderler organizasyon komitesi tarafından düzenlenen Real Estate 101 Eğitim Programı'nın dördüncüsü Yapı-Endüstri Merkezi'nde (YEM) gerçekleştirildi. ‘Gayrimenkul Finansmanı 1. Bölüm’ başlığını taşıyan yeni dönemin ilk programının konuşmacısı ise ULI Yürütme Kurulu Üyesi ve DTZ Pamir & Soyuer kurucu ortağı Firuz Soyuer oldu. Temel bir gayrimenkul eğitim dizisi olan program, gayrimenkul yatırımı konusunda finansal analizleri yapmak için gerekli yöntemleri ve teknikleri değerlendirme ve tahmin metodlarını öğretme hedefini taşıyordu. İki bölümde ele alınan konu kapsamında, gayrimenkul yatırımı için finans analizi ve değerlendirme yöntemleri, nakit akışı analizi, fizibilite çalışmaları, farklı lokasyonlarda ve arazi kullanımlarında projelerin finansmanı gibi konular tartışıldı.

Real Estate 101 Eğitim Programı'na katılan kişilerin, gayrimenkulun farklı alanlarında temel konularda bilgi sahibi olması ve Türkiye’de bu konudaki eğitim açığının bir ölçüde kapatılması amaçlanıyor. Firuz Soyuer, 1991 yılından beri ULI üyesi olmasının yanında, 2003 yılından bu yana ULI Türkiye Yönetim Komitesi Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor. Soyuer, 2003 yılından bu yana İstanbul Teknik Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme bölümünde misafir ögretim görevlisi olarak Gayrimenkul Pazar Araştırması ve Gayrimenkul Finansı konularında ders veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/real-estate-101-egitim-programinda-yeni-donem-basladi_64385.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!