Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Real Estate Franchising Rekabetinde Yeni Bir Firma

2010 yılının son çeyreği itibari ile Almanya orijinli GendolfBau Real Estate markasının tüm yetki ve haklarını alan En Grup Ltd. Şti, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. EN/GRUP Ltd.Şti. / GENDOLFBAU Real Estate, 'Türkiye Real Estate Franchise' pazarında Re/Max, Century21 gibi güçlü rakiplerinin arasından uygun fiyatlarla sıyrılmayı

yapi.com.tr
Real Estate Franchising Rekabetinde Yeni Bir Firma

2010 yılının son çeyreği itibari ile Almanya orijinli GendolfBau Real Estate markasının tüm yetki ve haklarını alan En Grup Ltd. Şti, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. EN/GRUP Ltd.Şti. / GENDOLFBAU Real Estate, 'Türkiye Real Estate Franchise' pazarında Re/Max, Century21 gibi güçlü rakiplerinin arasından uygun fiyatlarla sıyrılmayı amaçlıyor. EN/GRUP Ltd.Şti. / GENDOLFBAU Real Estate, kullandığı teknolojiye büyük yatırımlar yaparak, profesyonel pazarlama teknikleriyle ve sürekli büyük yeniliklerle sektörde ilklere imza atmayı hedefliyor.

Kendi işini kurmak isteyen şahıs ve işletmecilere az sermaye ile yüksek ve risksiz kazanç fırsatı vaadeden EN/GRUP-GENDOLFBAU Real Estate, merkez bünyesinde kurulu bilgi işlem departmanının, ülke genelindeki bağımsız franchise işletmelerine bedelsiz olarak kuracağı programlar, profesyonel web sayfası ve 'network bağlantısı’ ile gayrimenkullerini, merkez ve diğer franchise işletmelerle paylaşımlı olarak Türkiye çapında pazarlama ve reklam yapma şansını sunacak. Franchise giriş bedeli ise beş yıl için 5 bin Euro (+ KDV) ile 8 bin Euro (+ KDV) arasında bölgeye göre değişiklik gösteriyor.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/real-estate-franchising-rekabetinde-yeni-bir-firma_86065.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!