Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Realty World 5 Ülkeyi Türkiye’ye Emanet Etti

Son bir yılda gösterdiği performans nedeniyle Realty World Türkiye’ye ’En hızlı büyüyen bölge’ ödülü ile birlikte ’Avrupa Realty World ofislerinin yapılandırılması’ sorumluluğu da verildi.

Hürriyet Gazetesib>ABD’nin en büyük 5 gayrimenkul kuruluşundan biri olan Realty World, Avrupa’ya Türkiye üzerinden girecek. Son bir yılda gösterdiği performans nedeniyle Realty World Türkiye’ye ’En hızlı büyüyen bölge’ ödülü ile birlikte ’Avrupa Realty World ofislerinin yapılandırılması’ sorumluluğu da verildi.

Avrupa’da Türkler’in yoğun olduğu bölgelerde faaliyet göstermeyi düşündüklerine belirten Realty World Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Büyükçetin, "Avrupa’nın 5 ülkesinde faaliyet göstereceğiz. Bunların başında İngiltere, Almanya, Belçika ve Hollanda geliyor" dedi. Dünyada 1000’in üzerinde emlak ofisi bulunan Amerikalı Realty World’ü Türkiye pazarına girmesi için zor ikna ettiklerine dikkat çeken Büyükçetin, "Avrupa’yı Türkiye’den yöneteceğimiz bu görevde, ilk etapta Türklerin yoğun yaşadığı bölgeleri tercih ettik. Bunun yanında İngiltere Türklerin yoğun olmadığı bir bölge. Ancak buradaki yabancılar büyük ölçüde bizim ülkemize talepte bulunuyor" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/realty-world-5-ulkeyi-turkiyeye-emanet-etti_46041.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!