Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Realty World Türkiye’den 400 Dolara İş Kurma Fırsatı

Garanti Koza’nın geliştirdiği yeni emlak temsilciliği modeli ile isteyen herkes yüksek franchise bedeli ödemeden yalnızca 400 ABD Dolar karşılığında Realty World Türkiye’nin iş ortağı olma fırsatını yakalayacak. Garanti Koza Pazarlama Grup Başkanı Selda Baygan, yüksek franchaise bedeli ödemeden küçük bir katılım payıyla herkesi kendi işinin sahibi

yapi.com.tr
Realty World Türkiye’den 400 Dolara İş Kurma Fırsatı

Garanti Koza’nın geliştirdiği yeni emlak temsilciliği modeli ile isteyen herkes yüksek franchise bedeli ödemeden yalnızca 400 ABD Doları karşılığında Realty World Türkiye’nin iş ortağı olma fırsatını yakalayacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Garanti Koza Pazarlama Grup Başkanı Selda Baygan, yüksek franchaise bedeli ödemeden küçük bir katılım payıyla herkesi kendi işinin sahibi olmaya çağırdıklarını belirterek, yeni temsilcilik modeli ve kazan-kazan sistemiyle daha da büyümeyi hedeflediklerini vurguladı.

Baygan, “Gayrimenkul danışmanlığı alanında bir ilk olan temsilcilik modeline göre normal şartlarda 50 bin ABD Dolarını bulan yatırım maliyetinin aksine 18 aylık sözleşme yaparak, 400 ABD Doları giriş aidatı ile Realty World Türkiye temsilcisi olmak mümkün” dedi. Realty World Türkiye’nin 2010’da yeni bir girişimi daha olacağını belirten Selda Baygan, “temsilcilerimizin ve franchaise bayilerimizin internet üzerinden açık artırma sistemi ile müşterilerimizin evlerini daha hızlı satabilmelerini sağlayacağız. Türkiye’deki ilk açık artırma web sitesi, verilen reklamlar ve Boğaziçi Üniversitesi eğitimleri ile bayilerin protföylerini satmalarına destek olacağız” diye konuştu.

Boğaziçi Üniversitesi’nde emlak danışmanlığı eğitimi fırsatı

Sektöre eğitimli emlak danışmanları kazandırmak amacıyla, Realty World Türkiye temsilcisi olan kişilere Boğaziçi Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen emlak danışmanlığı sertifika programına ücretsiz katılma hakkı veriliyor. Yıl içinde başarılı bayi ve personelini ödüllendiren Garanti Koza, Realty World Türkiye’yi tercih eden emlak temsilcilerinin reklam giderlerine de destek veriyor. Şirket belirlediği bu modelle tüm Türkiye’de ve özellikle işsizliğin yoğun olduğu bölgelerde istihdam yaratmayı hedefliyor.

Realty World Türkiye, Garanti Koza ile liderliğe oynuyor

1973’te ABD’de kurulan Realty World, marka bilinirliği için yaptığı 1 milyar 500 bin Dolarlık yatırım ve yılda yüzde 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devi. Realty World Türkiye, aynı zamanda dünyadaki Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü 2006-2007 ve 2008 yıllarında ABD’de yapılan kongrelerde aldı. Garanti Koza 2007 yılında dünyanın büyük emlak şirketlerinden Realty World’ü emlak sektöründe bir yurt dışı marka ile işbirliği yaparak enternasyonal standartta iş yapmayı sağlamak ve inşa ettiği projelere Türkiye’nin her köşesinden daha çok müşteri bulmak amacıyla satın aldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/realty-world-turkiyeden-400-dolara-is-kurma-firsati_77677.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!