Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Realty World Türkiye’den 5. Yılında Eğitim Atağı

Realty World Türkiye, 23 - 24 Haziran tarihlerinde Taksim The Marmara Hotel’de gerçekleştirdiği eğitim seminerlerinin ardından Türkiye’deki 5. yılını görkemli tekne partisiyle kutladı. Amerika’da emlak sektörünün en başarılı 25 kadını arasında yer alan Bonnie Mays ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına eğitim ve danışmanlık hizmeti veren Dr. Burçin

yapi.com.tr
Realty World Türkiye’den 5. Yılında Eğitim Atağı

STRONG>Realty World Türkiye franchise ofis sahipleri ve  emlak danışmanları, iki gün süren eğitim programı çerçevesinde Realty World International Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Eğitim Direktörlüğü görevini sürdüren Bonnie Mays’den 2 gün boyunca; liderlik, işe alma stratejileri ve pazarlamanın altın kurallarını öğrendi. Eğitim seminerlerinin ikinci gününün sabah seansında Dr. Burçin Doğru’dan “30 saniyede evlenilecek insanı bulmak mümkün mü?” başlıklı eğitimle emlak sektöründe  müşterileri tanıma ve uzun soluklu bir ilişki kurmayı öğrendiler. Programın ana sponsoru Denizbank da Realty World franchise ofisleri için oluşturduğu konut kredisi kampanyası hakkında bilgi verdi.

Garanti Koza Pazarlama Direktörü Coşkun Erginer, Garanti Koza Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü İlkel, Realty World Uluslararası Başkan Yardımcısı Bonnie S. Mays, Realty World Türkiye Murahhas Azası Gürsel TunaRealty World, periodik olarak gerçekleştirdiği seminerleriyle temsilcilerini biraraya getirerek hem bireysel hem de kurumsal gelişime destek veriyor. Realty World Türkiye Genel Koordinatörü Mustafa Baygan, Türkiye çapında 81 il ve 923 ilçede emlak danışmanlığı alanında yer alarak hızlı büyümelerini sürdüreceklerini söyledi.

Realty World Türkiye olarak  broker ve emlak danışmanlarının iş süreçlerinde başarılarını ve kazançlarını arttırmaları için eğitime büyük önem verdiklerini belirten Mustafa Baygan, “Beşinci yılımızı sadece yemekli bir törenle değil iki günlük kapsamlı ve özel bir eğitimle kutluyoruz. Bu eğitim programı için ülkemize gelen Ms. Bonnie Mays Amerika’da emlak sektörünün en başarılı 25 kadını arasında yer alıyor ve 11 yılı aşkın süredir Realty World International Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini de sürdürüyor. İkinci gün eğitim verecek olan Dr. Burçin Doğru ise UNESCO’nun bazı programlarında Türkiye Direktörlüğü görevini yürüttü ve son dönemde kurduğu eğitim danışmanlığı şirketi ile Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa, A.B.D., Azerbeycan, Kazakistan ve Rusya’da çeşitli eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmektedir. Her iki uzmanın da verecekleri eğitimin broker ve danışmanlarımıza çok değerli katkıları olacağına inanıyorum” dedi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/realty-world-turkiyeden-5-yilinda-egitim-atagi_80762.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!