Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

REDEVCO Türkiye Yönetiminde Değişiklik

Geçtiğimiz dönemde şirket bünyesinde Kiralama Departmanı ve Ticari Departman Yöneticisi olarak görev yapan Emrah Çoban, 1 Ağustos tarihi itibariyle Ticari Direktörlük görevine getirildi. Alışveriş Merkezleri Yönetim Departmanı Yöneticiliği görevini yürüten Tony de Graaf ise, yine 1 Ağustos tarihi itibariyle Alışveriş Merkezleri Yönetim

yapi.com.tr
1 REDEVCO Türkiye Yönetiminde Değişiklik

REDEVCO Türkiye, yönetim kadrosunda önemli değişiklikler yapıyor. Geçtiğimiz dönemde şirket bünyesinde Kiralama Departmanı ve Ticari Departman Yöneticisi olarak görev yapan Emrah Çoban, 1 Ağustos tarihi itibariyle Ticari Direktörlük görevine getirildi. Alışveriş Merkezleri Yönetim Departmanı Yöneticiliği görevini yürüten Tony de Graaf ise, yine 1 Ağustos tarihi itibariyle Alışveriş Merkezleri Yönetim Direktörlüğü görevine atandı.

Tony de Graaf yeni görevini, REDEVCO Hollanda Ülke Müdürlüğü görevine atanan Clemens Brenninkmeijer’den devraldı. Brenninkmeijer, REDEVCO Türkiye’de geçtiğimiz birkaç yıl Portföy Direktörü olarak çalışmış; varlık yönetimi ve REDEVCO’nun Türkiye’de geliştirdiği alışveriş merkezlerinin yönetimi görevlerini üstlenmişti.

Emrah Çoban

 

REDEVCO Türkiye, şehir merkezlerinde ve çevresinde yeni alışveriş merkezleri geliştirme stratejisini sürdürmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek. Halihazırda Manisa ve Edirne’de iki yeni alışveriş merkezi projesi geliştirmekte olan REDEVCO, 2009’da Ankara’da Gordion ve Erzurum’da Erzurum Alışveriş Merkezleri’ni açmıştı.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/redevco-turkiye-yonetiminde-degisiklik_82150.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • Dear Director, We are OPRFID Technologies manufacturer from China. Our company provide RFID Card, RFID Label, NFC tag, Jcop card/Java card, RFID Label products and RFID technology products. Our products have passed ISO 9001:2000-certified management system. Price and quality leading the world. OPRFID Technology have customer support team include sale-service and tech-service, who can satisfy your needs. We hope make relationship long terms with you. Look forward to receiving your reply. Web: www.oprfid.com Thanks&Regards, Melo Ye YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!