Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Remax, Üyelerini Bilgilendirdi

Yurtiçi ve yurtdışından gelen uzmanların katılımıyla gerçekleşen Remax Türkiye 2. Ulusal Kongresi'nde firmanın üyeleri, gayri menkul sektöründe paz

Dünyab>Yurtiçi ve yurtdışından gelen uzmanların katılımıyla gerçekleşen Remax Türkiye 2. Ulusal Kongresi'nde firmanın üyeleri, gayri menkul sektöründe pazarlama, eleman istihdamı ve sektördeki son trendlerle ilgili konularda bilgilendirildiler.
Remax Türkiye 2. Ulusal Kongresi dün Polat Renaissance Hotel'de gerçekleşti. Kongrede konuşan Remax Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, Türkiye'de ilk defa gayrimenkul alanında böyle bir çalışmanın yapıldığını belirterek çok ciddi bir katılımın sağlandığını söyledi. Goldştayn, gayri menkul sektöründe dünya standardında organizasyonlar yapabilmenin mutluluk verici olduğunu da kaydetti.

Arolat: Basındaki tekel kırılmalı

Kongreye konuşmacı olarak katılan DÜNYA Gazetesi Yayın Yönetmeni Osman Saffet Arolat ise Türk ve dünya basınındaki gelişmelere ve meslekte yaşanan sorunlara değindi.

Haber üretiminin başlangıçta, bilginin doğrudan, aracısız aktarılması şeklinde gerçekleştiği ve haberin katkısız olarak düz aynadan aktarılan bir ürün olduğunu belirten Arolat, 30 yılda ise bu anlayışın değiştiğini söyledi.

Arolat, dünyada ve ülkemizde siyasal ve ekonomik manüpilasyon ve tekelleşmenin haberi düz aynadan yansıtılan bir ürün olmaktan çıkartıp, lunapark aynasında okura sunulan bir ürün haline getirdiğini kaydetti. Türkiye'de basında yaşanılan tekelleşmeye de dikkat çeken Arolat, dünyada basın alanında büyümekte olan şirketlerin başka alanlara girmesinin engellendiğini ve Türkiye'de de basında tekelin kırılması gerektiğini vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/remax-uyelerini-bilgilendirdi_4657.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!