Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Saba Isıtıcılar artık Siemens Bayilerinde

Siemens Ev Aletleri, Promarket ile yaptığı işbirliği neticesinde Saba Homeline infrared ısıtıcıların satışına başladı. Ürünler, birbirinden farklı güç seçeneğinde üç farklı model ve bu üstün teknolojili modelleri tasarım ve ergonomi olarak tamamlayan ayak ürünlerinden oluşuyor.

yapi.com.tr
1 Saba Isıtıcılar artık Siemens Bayilerinde

Siemens Ev Aletleri, Promarket ile yaptığı işbirliği neticesinde Saba Homeline infrared ısıtıcıların satışına başladı. Ürünler, birbirinden farklı güç seçeneğinde üç farklı model ve bu üstün teknolojili modelleri tasarım ve ergonomi olarak tamamlayan ayak ürünlerinden oluşuyor.

İnfrared ısıtıcılarda yerel ve küresel sektöre bakıldığında en büyük ihtiyaçlar 1800, 2200 ve 3000 Watt seçeneklerinde yer alıyor. Genel talep trendinde 2200 Watt güç seçeneğine sahip ürünler yüzde 40’a ulaşırken, 1800 ve 3000 Watt ürünlere ise yüzde 30’ar oranda talep gösteriliyor. Saba Homeline infrared ısıtıcılar da, tüketicilerin genel ve özel ihtiyaçlarının tamamının karşılanması açısından 1800, 2200 ve 3000 Watt güç seçeneklerini içeriyor.

Siemens yetkili satıcılarında satışa sunulan Saba Homeline infrared ısıtıcılar, sadece güç seçenekleriyle değil, ekonomi, ergonomi ve kurulum maliyetleri açısından da en ideal çözümü sunuyor. Ama Infrared ısıtıcıların en önemli özelliği, kuşkusuz sağlıklı olmaları. Saba Homeline serisi, kullanıldığı ortamdaki oksijeni tüketmediği için baş ağrısına neden olmuyor. Diğer ısıtıcıların aksine havayı kurutmadan ısıttığı ve havadaki toz zerreciklerini yakmadığı için kokuya neden olmuyor veya solunum yollarında tahribat yapmıyor.

Yüksek ısı yayma özelliğine sahip olan Saba Homeline serisi, ısıtılması gereken alanları anında ısıtarak ve ısıyı kısa sürede iletebilme özelliği sayesinde ısınmak için gereken süreyi kısaltarak hem ekonomiden tasarruf hem de enerjiden kazanım sağlıyor. Böylece banyo, büro, bahçe, yemekhane, depo, kafe gibi yerlerle birlikte, kış aylarında açık alanda ve rüzgarlı havalarda da kullanım olanağı sağlıyor.

Termostatik ısı kontrolü, Homeline serisine istenen sıcaklıkta ayarlanabilmesi avantajını getiriyor. Var olan ısıyı yönlendirebilme özelliği, cihazın yönlendirildiği alanların ısıtılıp diğer alanları süreç dışında bırakacağı için ayrıca tasarruf sağlıyor. Ayrıca ister taşınabilir ister duvara monte edilebilir Saba Homeline ısıtıcılar, diğer bazı ısınma yöntemlerindeki gibi kurulum maliyeti getirmiyor ve kullanıcı tarafından kolayca kurulabiliyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/saba-isiticilar-artik-siemens-bayilerinde_64529.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • biz gaziantepte ithalat ihracat işleri ile uğraşıyoruz. bizden iran ve ırak için ufo tarzı ısıtıcılar istenmektedir, mümkünse bize ihracat listenizi e-posta olarak atarsanız seviniriz. ilginize şimdiden tşk. cemilkorkmaz@mynet.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!