Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Samsun'da 1 Trilyonluk Elektrik Dağıtım İhalesi

TEDAŞ Samsun Müessese Müdürlüğü, Alaçam ilçesi şehir şebekesi alçak ve orta gerilim tesis ve tevsii işleri için ihale açtı. Keşif bedeli 1 trilyon 39

DünyaEDAŞ Samsun Müessese Müdürlüğü, Alaçam ilçesi şehir şebekesi alçak ve orta gerilim tesis ve tevsii işleri için ihale açtı. Keşif bedeli 1 trilyon 39 milyar lira, firmalardan alınacak olan geçici teminat bedeli 51.9 milyar lira olarak belirlenen ihale, "kapalı teklif usulü" ile müdürlükte yapılacak.
İhaleye katılmak isteyenler teknik şartnameyi mesai saatleri içinde bedeli mukabili, Müdürlük Satın Alma İhale Nakliye ve Sigorta Servisi'nden temin edebilecekler.

Teknik şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları ise 2 Ekim 2002 tarihinde saat 12.00'ye kadar Müdürlük Muhaberat Servisi'ne verilecek.

Öte yandan Samsun Valiliği, Samsun Merkez Devlet Hastanesi ek bina ikmal inşaatını 1.4 trilyon lira bedelle ihaleye çıkardı.

"Kapalı teklif usulü" ile 4 Ekim 2002 tarihinde saat 11.00'de Samsun Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü'nde yapılacak olan inşaat ihalesinin teknik şartnamesi, Samsun Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü'nden temin edilebilir.

Katılımcı firmalardan 42 milyar lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak olan ihaleye, (B) grubu müteahhit karnesi bulunan firmalar girebilecekler.

http://www.yapi.com.tr/haberler/samsunda-1-trilyonluk-elektrik-dagitim-ihalesi_1805.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!