Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Samsung Yeni Columbus Serisini Tanıttı

Samsung Elektronics Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee, Kont Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Okay Nasır ve Kont Bilişim Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Sayman’ın katılımı ile Çırağan Palace Kempinski Oteli’nde gerçekleştirilen toplantıda, ST550, ST500, ve ST1000’den oluşan yeni Columbus serisi kamuoyuna tanıtıldı.

yapi.com.tr
Samsung Yeni Columbus Serisini Tanıttı

Samsung Elektronics ve dijital görüntüleme ürünleri ürünleri ana distribütörü Kont Bilişim ortaklaşa düzenledikleri basın toplantısı ile Samsung’un yeni fotoğraf makinası serisini tanıttı. Samsung Elektronics Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee, Kont Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Okay Nasır ve Kont Bilişim Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Sayman’ın katılımı ile Çırağan Palace Kempinski Oteli’nde gerçekleştirilen toplantıda, ST550, ST500, ve ST1000’den oluşan yeni Columbus serisi kamuoyuna tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Sansung Elektronics Türkiye Genel Müdürü C.S. Lee, kamera pazarında geçen yıl yaşanan yüzde 32’lik daralmaya rağmen 2009 yılının ilk 6 ayında ciro bazında yüzde 60 büyüme kaydeden Samsung’un yeni serisi ile bu başarısını pekiştirmeyi hedeflediğini söyledi. Lee, “Yenilikçi fark yaratan bir teknoloji ile tüketicilerimize bağımlılık yaratan bir deneyim yaşatmak istedik. Samsung akıllı fotoğraf makinaları ile hayatları kolaylaştıran yenilikler sunmaya devam ederken, ekonomik göstergelere rağmen Premium kategoriye odaklanmaya devam edeceğiz. Samsung’un 2012 yılı global Pazar payı hedefi olan yüzde 20’ye ulaşması için çalışmalarımız ve yeniliklerimiz devam edecek” dedi.

2008 ve 2009 yıllarının ilk 6 aylarını karşılaştıran Kont Bilişim Teknolojileri Genel Müdürü Okay Nasır da, “2008 ve 2009 ilk 6 aylarını karşılaştırdığımızda geçen yıla göre adet bazında yüzde 32, ciro bazında ise yüzde 35’lik bir küçülme yaşandığını görmekteyiz. Pazardaki daralmaya rağmen Samsung 4 puan büyüyerek yüzde 26’lık bir Pazar payına erişti. Ciro bazında ise 2008’e oranla ilk 6 aydaki büyüme oranı yüzde 60 olarak gerçekleşti” şeklinde konuştu.

Kont Bilişim Kamera Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Sayman ise yeni kamera serisi hakkında bilgi verdi. Yeni modellerdeki çift LCD ekran özelliği dikkat çekerken, Samsung ST1000 ile kullanıcı gerçek anlamda aile ve arkadaşlarına bağlanabiliyor. Küresel Yer İşareti ile etiketleme teknolojisinin yanı sıra, Bluetooth 2.0 ve Wi-Fi ile kullanıcılara çektikleri fotoğrafları anında mail yolu ile gönderme ve internette paylaşım sitelerinde paylaşma fırsatı veriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/samsung-yeni-columbus-serisini-tanitti_71810.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!