Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sanal Hayat BoschWorld ile Çok daha Gerçekçi

Türkiye’nin en dikkat çekici online yaşam platformu BoschWorld’de yenilikler bitmiyor. adinteractive’in projelendirdiği www.boschworld.com sitesindeki aktif ev sayısı 39 bin 995’e ulaştı. Siteyi ayda 10 bine yakın kişi ziyaret ederken, bine yakını BoschWorld’den ev sahibi oluyor. Her ay verilen hediyelere ise ortalama 5 bin kişi başvuruyor…

yapi.com.tr
Sanal Hayat BoschWorld ile Çok daha Gerçekçi

Online yaşam platformu BoschWorld’de yenilikler bitmiyor. adinteractive’in projelendirdiği www.boschworld.com sitesindeki aktif ev sayısı 39 bin 995’e ulaştı. Siteyi ayda 10 bine yakın kişi ziyaret ederken, bine yakını BoschWorld’den ev sahibi oluyor. Her ay verilen hediyelere ise ortalama 5 bin kişi başvuruyor… BoschWorld’de istenen yerden, istenen etap ve mahalleden ev seçilebiliyor, para ödemeden sanal âlemde bir ev ve komşu sahibi olunabiliyor. Evdeki çiçekleri sulamaktan evi ısıtmaya, akvaryumdaki balıkları beslemekten çamaşır yıkamaya, evi toplamaktan alışveriş yapmaya kadar pek çok sorumluluk eğlenceli bir şekilde yerine getirilmeyi bekliyor.

BoschWorld’deki tüm mutfak eşyalarını Bosch’un yeni ankastre serisi ile yenileyen adinteractive, ev sahiplerini adeta büyülüyor. Profesyonel kullanım özelliklerinin yanısıra, teknoloji ve tasarımın mükemmel ahengini de temsil eden yeni ankastre serisi cihazlar, mutfaktaki tüm ürünlerin çelik doku ve kontrol panellerini birbirine uyumlu hale getiriyor. Bunun yanı sıra aynı anda online olan BoschWorld sakinlerinin birbirleri ile yazışabilmeleri için özel mesajlaşma da yayına alınarak site, daha interaktif hale getirildi.Akvaryum görevini sanal yaşam platformu BoschWorld’e de ekleyen adinteractive, site sakinlerinin en fazla 5 adet balığı akvaryuma ekleyip bakımlarını yapmalarını sağlıyor. adinteractive iki gün boyunca balıkların bakımının ihmal edilmesi durumunda, görevi BoschWorld Hayvan Bakım Servisi’nin üstlendiği bir sistem de oluşturdu.Avatar modülünün de yayına alınmasıyla BoschWorld sakinleri, profil görsellerini sistemden seçerek belirleyebiliyorlar. Ayrıca yayına giren özel günlere yönelik kutlama modülü sayesinde günler daha güzel geçiyor. adinteractive, online yaşam platformu BoshWorld’de kontrol paneli üzerinden reklam filmleri izlenebilmesini de sağlayan bir sistem oluşturdu. Yenilikler şu an için bunlar, sürprizlere hazırlıklı olun! Sanal hayat, bundan böyle yeni BoschWorld ile daha gerçekçi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sanal-hayat-boschworld-ile-cok-daha-gercekci_71562.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!