Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sarıyer: 3’üncü Köprüye Hayır

Sarıyer Belediyesi’nce 3. köprü ve güzergâhını tartışmak amacıyla olağanüstü toplanan Sarıyer Belediye Meclisi toplantısı, AKP’li üyeler tarafından getirildikleri ileri sürülen bir grup tarafından provoke edildi. Tartışmaların büyümesinin ardından AKP’li üyelerin terk ettiği toplantıda CHP ve MHP’li üyelerin tamamı 3. köprüye karşıoy kullanma

Cumhuriyet Gazetesi
Sarıyer: 3’üncü Köprüye Hayır

Sarıyer Belediyesi’nce 3. köprü ve güzergâhını tartışmak amacıyla olağanüstü toplanan Sarıyer Belediye Meclisi toplantısı, AKP’li üyeler tarafından getirildikleri ileri sürülen bir grup tarafından provoke edildi. Tartışmaların büyümesinin ardından AKP’li üyelerin terk ettiği toplantıda CHP ve MHP’li üyelerin tamamı 3. köprüye karşıoy kullanma kararı aldı.

Toplantıda konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Konuşulacak konu 3. köprünün nereye yapılacağı değil, yapılmaması gerektiğidir” dedi. CHP ve MHP’nin projeye karşıoy kullanacaklarını açıklamalarının ardından AKP grubundan Ali Turan’ın “Siz Derbent Mahallesi’nin tapu sorunlarını çözün” sözleri üzerine bir grup, Genç’e sözlü saldırıda bulundu. Turan’ın “Biz sizin hayırlı olan her işinize destek veririz. Ama köprüye karşı çıkmanızda hiçbir hayır yok” demesi üzerine Genç’in, “Senin hayırınla benim hayırım aynı olamaz”sözleriyle tartışmalar büyüdü. Turan’ın konuşmasını kesmesinin ardından ise AKP grubu ile Derbent Mahallesi’nden gelen grup oturumu terk etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sariyer-3uncu-kopruye-hayir_79738.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!