Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schindler Türkiye'ye Yeni Genel Müdür

2007 yılından itibaren Schindler’in Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’dan (NAFNE) sorumlu bölge başkanı olan Mike Jackson, 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren Schindler Türkiye’nin Genel Müdürlük görevini de üstlendi.

yapi.com.tr
Schindler Türkiye'ye Yeni Genel Müdür

007 yılından itibaren Schindler’in Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’dan (NAFNE) sorumlu bölge başkanı olan Mike Jackson, 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren Schindler Türkiye’nin Genel Müdürlük görevini de üstlendi.

1972 Kanada doğumlu olan Jackson, İsviçre'de bulunan Schindler yönetimine 2007 yılında Kuzey Afrika'dan sorumlu başkan olarak katıldı. Nisan 2008'de bu alanın Schindler'in Yakın Doğu ve Orta Asya'daki faaliyetlerini de kapsayacak şekilde genişlemesiyle Jackson, 2009 yılında İstanbul'a taşındı. Mike Jackson, 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren NAFNE Bölge Başkanlığı ve Schindler Türkiye Genel Müdürlük görevlerini birlikte yürütecek.

Kanada’daki Queen’s Üniversitesi’nde mühendislik ve İsviçre’deki IMD International’da işletme alanında yüksek lisans yapan Jackson; Kuzey Amerika, Avustralya ve Afrika'da maden ve teknoloji sektörlerinde farklı mühendislik ve yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.  Schindler'e katılmadan önce Güney Afrika Johannesburg'da bulunan Modular Mining Systems'ta Genel Müdür olarak çalıştı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/schindler-turkiyeye-yeni-genel-mudur_85626.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!