Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric, Büyümeye Devam Ediyor

Schneider Electric, Büyümeye Devam Ediyor

yapi.com.trchneider Electric, Güç Kontrol ve İzleme cihazları konusunda çalışan Power Measurement, Inc.’ı satın alarak büyümeye devam ediyor.

Schneider Electric’ten yapılan açıklamada, her iki organizasyon için de gerek büyüme, gerekse müşterilere daha iyi çözümler sunabilme açısından getirdiği imkanlardan dolayı son derece önemli olduğu vurgulandı.

Açıklamada, şimdiye kadar, satın alma sürecinin mevzuat şartları nedeniyle, kapsamlı entegrasyon görüşmelerinin bir süre durdurulduğunu, ancak sözkonusu işlemlerin tamamlanmasının ardından entegrasyon sürecine başlanıldığı belirtildi.

Halen pazara sunulmakta olan değer artırıcı yöntemlerin araştırıldığının belirtildiği ve tüm PowerLogic ve Power Measurement ürün ve çözümlerine yönelik desteklerin devam edeceği bilgisinin verildiği açıklamada, “Her iki firmanın da tüm müşterileri, önceden olduğu gibi destek görmeye devam edecek, yetkililerde veya süreçlerde herhangi bir acil değişim söz konusu olmayacak. Gerek Schneider Electric gerekse Power Measurement, müşteri hizmetlerinde mükemmel bir sicile sahiptirler. Bu itibarımızı, entegrasyon sürecinde ve sonrasında da muhafaza etmek ise, en büyük hedefimizdir.” denildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-buyumeye-devam-ediyor_28229.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!