Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
SONRAKİ HABER: Dedemli'ye Yeni Yerleşke
BÖLÜM SPONSORU

Schneider Electric Cimac ile El Sıkıştı

Schneider Electric, Ortadoğu Körfez Bölgesi’nin önde gelen sistem entegrasyon kuruluşu olan Cimac'ı satın almak üzere bir anlaşma imzaladı. Uygulanan çözümlerde kullanılan kanıtlanmış teknolojileri ve teknik bilgi birikimiyle dikkat çeken ve bünyesinde 400'den fazla kişinin görev aldığı Cimac yılda gerçekleştirdiği 40 milyon Euro'nun üzerinde

yapi.com.tr
Schneider Electric Cimac ile El Sıkıştı

STRONG>Schneider Electric, Ortadoğu Körfez Bölgesi’nin önde gelen sistem entegrasyon kuruluşu olan Cimac'ı satın almak üzere bir anlaşma imzaladı. Uygulanan çözümlerde kullanılan kanıtlanmış teknolojileri ve teknik bilgi birikimiyle dikkat çeken ve bünyesinde 400'den fazla kişinin görev aldığı Cimac, yılda gerçekleştirdiği 40 milyon Euro'nun üzerinde satış ile Körfez bölgesinin pazar lideriydi. Satın almanın tamamlanmasıyla birlikte başta su, atık su, petrol ve gaz müşterileri için komple otomasyon, kontrol ve elektrik dağıtım çözümleri sunan Cimac, Schneider Electric’in bünyesine katılacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Schneider Electric Sanayi Bölümü Başkan Yardımcısı Michel Crochon, “Cimac ile birlikte, bölgesel olanaklarımızı genişleterek müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun komple otomasyon ve kontrol çözümleri sunabileceğiz. Teknolojilerin, kanalların, pazarların ve hepsinden önemlisi yeteneklerin birleşmesiyle birlikte dünyanın bu çok önemli bölgesinde otomasyon çözümleri alanında önemli bir güç haline geleceğiz” dedi.

Schneider Electric, Cimac’ın satın alınması ile birliket, BAE ve Körfez ülkelerinde hızlı bir büyüme gösteren otomasyon piyasasında yeni fırsatlar yakalayarak Ortadoğu'daki diğer ülkelere de aynı coğrafyada bulunmanın getirdiği avantajla tamamlayıcı servisler sunmayı hedefliyor. Yerel yetkililerin onayını takiben yakında tamamlanması beklenen satın alma işlemi Schneider Electric’in Sermaye Geri Dönüşü kriterlerini de karşılıyor olacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-cimac-ile-el-sikisti_80846.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!