Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric Yeni Elektrik Dünyası'nı İstanbul'da İnşaa Ediyor

Schneider Electric Yeni Elektrik Dünyası'nı İstanbul'da İnşaa Ediyor

yapi.com.tr2- 23 Haziran 2005’de, Türkiye’nin kalbi İstanbul’un canlı atmosferinde, Enerji ve Kontrolde dünya lideri olan Schneider Electric, Yeni Elektirik dünyasının teknolojilerini ve uygulamalarını tanıtmak üzere, sektörün önde gelen fikir liderleri ve uluslararası misafirlerine ev sahipliği yapacak.

Bu özel organizasyonun amacı, Schneider Electric'in ve ortaklarının bilgi birikiminden en seçkin örnekleri açıklamalar, konferanslar ve uygulamalar ile sunmaktır. Bu organizasyon özellikle, katılımcıların, kendi ilgi alanlarına göre, kendi takvimlerini kararlaştırmalarına izin veren à la carte bir program sunması açısından da bir ilktir.

Dünyanın her yerindeki müşterilerine günlük kişisel ve profesyonel yaşamlarında nasıl daha fazla konfor, daha fazla güvenlik, daha fazla performans ve daha fazla teknoloji getirdiğini göstermek düzenlenen bu organizasyonda Schneider Electric misafirleri en yetenekli ürün yöneticileriyle, teknolojik ortaklarıyla fikir paylaşımında bulunacak.

Bir veya iki günlük bir süre zarfında tüm Orta Doğu’dan ve Türkiye’den 1000’i aşkın önemli müşteriler, İstanbul’u ziyaret edeceklerdir. Sunulan çözümlere dair detaylı bilgi edinmek ve bunlar üzerinde görüşmek üzere serbest olacaklardır: mimari, ağlar, iletişim, güvenlik, açık çözümler, esnek alt yapıların, ürünlerin eko-tasarımı, maliyet yönetimi ve performans optimizasyonu gibi konular, 60 konferansta kapsanacak olan konulardan sadece birkaçıdır.

Organizasyonda; Otomasyon & Kontrol Çözümleri, Elektrik Dağıtım ve Konutlar ile ilgili konularda 3 özel teşhir noktası bulunmaktadır.

Schneider Electric'in dünya çapındaki markaları olan Merlin Gerin, Telemecanique ve Square D de, en son teknoloji ve uygulamalarını tanıtacaklar, öte yandan, randımanlı çözümler bulma amacı taşıyan teknolojik ortaklarda kendi seçeneklerini sunacaklardır.

Schneider Electric ile performanslı çözümler tasarlamış olan müşterilerden gelen açıklamalar, bu sunumlara pratik bir realite katacak ve havalimanları, ahşap sanayii, makine inşaat veya ofis gibi birçok farklı sektörde başarılı ortaklık örnekleri verilecektir.

Katılımcıların interaktif ortamlarda, Schneider Electric’in geniş ürün ve çözüm yelpazelerini inceleme fırsatları da bulacağı toplantıda, ATV71, Prisma Plus, Busway Canalis ürünlerinin de lansmanları yapılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electric-yeni-elektrik-dunyasini-istanbulda-insaa-ediyor_28230.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!