Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Seramiksan Yeni Ürün ve Teknolojileriyle UNICERA'da

Seramiksan, bu yıl 22. si gerçekleştirilecek olan ve sektör profesyonelleri ile tüketicileri buluşturan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’daki geniş standı ve ürün çeşitliliği ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Seramiksan, Türkiye’de ilk kez nano teknoloji kullanılarak üretilen NanoTech granit karoları, digital yer ve duvar

yapi.com.tr
Seramiksan Yeni Ürün ve Teknolojileriyle UNICERA'da

Seramiksan, bu yıl 22. si gerçekleştirilecek olan ve sektör profesyonelleri ile tüketicileri buluşturan Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Unicera’daki geniş standı ve ürün çeşitliliği ile ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Seramiksan, Türkiye’de ilk kez nano teknoloji kullanılarak üretilen NanoTech granit karoları, digital yer ve duvar karoları ve yeni serileriyle Unicera Fuarı’nda yer alıyor.

En yeni teknolojilerin kullanıldığı ve ürün gamının gerek yerli gerekse yabancı sektör profesyonellerine ve tüketicilere sergilenme fırsatının yakalandığı Unicera Fuarı’ndaki 480 m²’lik geniş standıyla Seramiksan, yeni teknoloji ürünleri; nano teknolojisi ile üretilen NanoTech granit karoları, dijital baskılı ürünleri ve Elite, Elegant, Ocean ve Kaşmir serilerini 6 no’lu salonda sergileyecek.Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen NanoTech granit karolar

Seramiksan Türkiye’de ilk defa nano teknoloji uygulanarak üretilmiş NanoTech granit karoları ilk kez Unicera Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunuyor. NanoTech granit karolar, leke tutmuyor, bakteri barındırmayarak hijyen sorununu ortadan kaldırıyor,  parlak ve estetik görünümleriyle beğeni topluyor.

NanoTech granit karolarda gözenekler yapılan özel işlemle kapatılıyor ve hijyen sorunu sona eriyor. Küçük ev veya ofis kazalarıyla granit karoların yüzeylerine dökülen çay, kahve veya kola gibi malzemelerin temizlenmesi eskiden kabusa dönüşürken nano uygulaması sayesinde bu temizlik oldukça kolaylaşıyor. Normalde sırlı bir karo yüzeyi veya cam nasıl temizlenebiliyorsa nano uygulamasıyla NanoTech parlak granit karolar da aynı kolaylıkla temizlenebiliyor. NanoTech granit karoların bu özelliği temizlik maliyetlerini de aşağı çekiyor.

NanoTech teknolojinin bir başka artısı da mikro porozitenin (gözenekliğin) neden olduğu yüzeydeki mat görüntüyü ortadan kaldırması. Granit karo yüzeyleri,  yüzde 25-30 oranlarında daha parlak ve esteki bir görünüme sahip oluyor. NanoTech sayesinde gözeneksiz ve lekeleri kolay kaydırma özelliğine sahip yüzeyler, bakteri ve mikrop barındırma açısından da normal granit karolara göre avantajlı bir yapıya kavuşuyor. Yıllara karşı meydan okuyan dayanıklı yapılarıyla NanoTech karolar, asitlere, bazlara ve temizlik malzemelerine karşı dayanımları ve tüm teknik özellikleri ile granit karolarla aynı özelliğe sahip bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/seramiksan-yeni-urun-ve-teknolojileriyle-unicerada_77772.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!