Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Seranit, Bakü'deki Yeni Showroomuyla Uluslararası Pazarlarda Gücünü Artırıyor

Seranit'in Bakü, Atatürk Prospekti'nde, 1.600 metrekare alan üzerine kurulu yeni showroomu, 6 Haziran Perşembe günü açıldı.

yapi.com.tr
Seranit, Bakü'deki Yeni Showroomuyla Uluslararası Pazarlarda Gücünü Artırıyor

1992 yılında Türkiye'nin ilk porselen fabrikası olarak kurulan ve bugün 60 ülkede, 300'e yakın satış noktası ile faaliyet gösteren Seranit, 6 Haziran Perşembe günü Bakü, Atatürk Prospekti'nde yeni showroomunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa katılanlar arasında Ticaret Başmüşavirleri Ahmet Erdal, Yakup Sefer, Murat Yaman, Azerbaycan Türkiye İş Adamları Birliği (ATİB) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahsin Gündem, MÜSİAD Başkanı Reşat Çınarlı, Seranit Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, Seranit Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Kıvanç ve Kızılbük GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Mahmut Sefa Çelik yer aldı.

Seranit Farkı: Modern tasarım ve geniş ürün yelpazesi
1.600 metrekare alan üzerine kurulu yeni showroom, Seranit’in en yeni seramik, banyo ve mutfak ürünlerini sergiliyor. Showroomda seramik karolar, banyo mobilyaları, vitrifiye, armatür ve mutfak dolapları gibi geniş bir ürün yelpazesi tanıtılıyor.

Seranit'in küresel büyüme vizyonu: "Seranit, Bakü'deki yeni showroomuyla uluslararası pazarlarda gücünü artırıyor"
Seranit Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik
açılışta yaptığı konuşmada, “Bakü'de açtığımız bu yeni showroom, markamızın global vizyonunu pekiştiren önemli bir adım. Seranit olarak kalite ve inovasyonu temsil eden ürünlerimizle, dünya çapında büyüme hedeflerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bu tür yatırımların markamıza ve ülkemize büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Hedefimiz, global bir marka olarak sektördeki öncü konumumuzu pekiştirmektir” dedi. Seranit olarak global pazarda öne çıkan bir diğer stratejilerinin lokalizasyon olduğunu belirten Seranit Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik; “Yerel pazarların ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, bu pazarlara özel ürünler geliştiriyoruz. Bu yaklaşım, bizi uluslararası alanda tercih edilen bir marka yapmaktadır” şeklinde sözlerini tamamladı.