Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Mesleki Sorumluluk Sigortası...

Serbest Mimarlar Dernekleri 3. Çalıştayı Antalya'da Yapıldı

Serbest Mimarlar, mesleki sorunlarını tartışmak üzere 27 Mayıs 2011 tarihinde Antalya’daki The Marmara otelinde buluştu. Üçüncüsü yapılan çalışmada, üç büyük kentimizde yer alan Türk Serbest Mimarlar Dernekleri üyeleri arasında koordinasyon, telif hakları ve mesleki konuların hukuki yönleri gibi konular tartışıldı.

yapi.com.tr
Serbest Mimarlar Dernekleri 3. Çalıştayı Antalya'da Yapıldı

erbest mimarlar, mesleki sorunlarını tartışmak üzere 27 Mayıs 2011 tarihinde Antalya’daki The Marmara otelinde buluştu. Üçüncüsü yapılan çalışmada, üç büyük kentimizde yer alan Türk Serbest Mimarlar Derneği, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği ve İzmir Serbest Mimarlar Derneği üyeleri arasında koordinasyon, telif hakları ve mesleki konuların hukuki yönleri gibi konular tartışıldı. Çalıştaya, Adana, Antalya, Konya, Kayseri, ve Denizli'den mimarlar ile Mimdap ve YEM temsilcileri de katıldılar.

Federasyon oluşumu için yeni derneklerin kurulması, dernek oluşumuna ilk adım olarak şube ve temsilcilik seviyesinde sorumluluk verilmesi, farklı üyelik statüleri, mesleki hakların korunması için hukuki konularda danışmanlık alınması ve mesleki sorumluluk sigortası konuları hakkında kararların alındığı Çalıştay, 28 Mayıs akşamı sona erdi. Daha önceki yıllarda İzmir ve Çanakkale’de gerçekleştirilen Çalıştay’a Kale Grubu ev sahipliği yaptı.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/serbest-mimarlar-dernekleri-3-calistayi-antalyada-yapildi_87702.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!