Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sertifikalı Enerji Yöneticisi Eğitimleri Başladı

Ülkemizde EİE tarafından yetkilendirilmiş ikinci 'enerji verimliliği danışmanlığı şirketi' olan EDSM Enerji, hem binalarda hem de sanayi sektöründe hizmet verecek 'Sertifikalı Enerji Yöneticisi' eğitimlerine başladı. Program kapsamında ilk eğitim, 24 Ağustos 2009 Pazartesi günü İstanbul EDSM Enerji dersliklerinde verildi.

yapi.com.tr
Sertifikalı Enerji Yöneticisi Eğitimleri Başladı

Ülkemizde EİE tarafından yetkilendirilmiş ikinci 'enerji verimliliği danışmanlığı şirketi' olan EDSM Enerji, hem binalarda hem de sanayi sektöründe hizmet verecek 'Sertifikalı Enerji Yöneticisi' eğitimlerine başladı. Program kapsamında ilk eğitim, 24 Ağustos 2009 Pazartesi günü İstanbul EDSM Enerji dersliklerinde verildi. 10 gün sürecek olan 'Sertifikalı Enerji Yöneticisi' eğitimlerinin ilk öğrencileri ERENCO ve ERDEMİR mühendisleri oldu.

EDSM Enerji ve ERENCO Erdemir Mühendislik Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ile imzalanan protokol çerçevesinde, hem 'Enerji Yöneticisi Eğitimleri'nde hem de yurtiçi-yurtdışı enerji verimliliği, etüt-proje ve 'Verimlilik Arttırıcı Proje (VAP)' hizmetlerinde işbirliği yapılıyor.

Benzer şekilde, İTKİB İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri bünyesinde kurulmakta olan İTKİB Destek A.Ş. ile imzalanan protokol çerçevesinde de, tekstil ve hazır giyim sektöründe hem 'Sanayide Sertifikalı Enerji Yöneticisi Eğitimi' hem de Etüt-Proje ve VAP hizmetlerinde işbirliği yapılıyor. Tekstil sektörüne yönelik ilk 'Sanayide Sertifikalı Enerji Yöneticisi Eğitimi', Tekstilpark İstanbul Tekstil ve Hazırgiyim Araştırma ve Geliştirme Merkezi İTA Eğitim Salonları'nda 16 Eylül 2009 tarihinde başlayacak.    

Öte taraftan temizlik ve hijyen sektöründe dünya lideri firmalardan biri olan Johnson Diversey ile otellere yönelik 'Beyaz Yıldız Sertifikası' çalışmalarında, eğitim ve enerji verimliliği, ölçüm-etüt-proje ve VAP konularında işbirliği de sürüyor. 

EDSM Enerji, Bursa, İzmir, Ankara ve Antalya'da da eğitimlere başlamak üzere çalışmalarına devam ediyor. Yıl sonuna kadar yapılması planlanan eğitimler için eğitim takvimi ve başvuru formları, www.edsmenerji.com.tr sayfasında yayınlanıyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/sertifikali-enerji-yoneticisi-egitimleri-basladi_71895.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!