Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

SEYAD, 2012 Dönemine Dijital Mecralardaki İletişim Gücünü Gösteren Bir Projeyle Giriş Yapıyor

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD) üyeleri 24 Ocak 2012 Salı günü gerçekleşen 12. Olağan Genel Kurul'da bir araya gelerek yeni yönetim kurulunu belirledi. SEYAD üyesi dergiler, okuyucularıyla, artık dijital platformlarda da buluşacak...

yapi.com.tr
SEYAD, 2012 Dönemine Dijital Mecralardaki İletişim Gücünü Gösteren Bir Projeyle Giriş Yapıyor

Sektörel Yayıncılar Derneği (SEYAD), yeni yönetim kurulu seçimini ve 2010-2011 dönemleri faaliyetlerinin değerlendirmesini Moda Deniz Kulübü’nde, 24 Ocak 2012 Salı günü gerçekleştirdi. SEYAD’ın 12. Olağan Genel Kurulu'nda; 2010-2011 süresince yürütülen çalışmaların detayları, 2010-2011 dönemlerine ait gelir-gider durumu, bilanço raporları, 11. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Eser Oğuz tarafından üyelere aktarıldı.

Konuşmalar sonrasında, 2012 yılında görev alacak yönetim kurulu için yapılan oylamada Nesip Uzun, Asrin Bakır Gerçek, İsmail Özcan, Kenan Anıl ve Eser Oğuz yönetim kurulu asil üyeliğine seçildi. Sektörel yayıncılık mesleğinin yayıncılık türleri arasındaki farkına ve değerine dikkat çekmeye çalıştıklarını, SEYAD ile üyelerinin faydasına olacak adımlar atmaya devam edileceğini söyleyen Nesip Uzun, bütün üyelerden derneği destekleyici adımlar beklediklerinin altını çizdi.

Genel kurul sonrasında yapılan yönetim kurulu toplantısında Ekin Yayın Grubu'ndan Nesip Uzun yönetim kurulu başkanlığına, Doğa Sektörel Yayın Grubu'ndan Asrin Bakır Gerçek genel sekreterliğe, Yapı-Endüstri Merkezi'nden İsmail Özcan da sayman üyeliğe seçildi.

SEYAD, üyeleri için temellerini 2011 yılı içinde attığı dijital yayıncılık altyapısıyla; üyelerinin yayımladığı 84 dergiyi, 2012 yılı içinde açılacak web sitesini ve ipad/iphone uygulamasını üst düzey, profesyonel kullanıcılara dijital platformlar aracılığıyla ulaştırmayı hedefliyor. Farklı sektörlere yönelik yayıncılık yapan SEYAD üyelerinin sektörel dergilerinin tümüyle yükleneceği dijital platformlarda, mekan ve zaman sınırı ortadan kaldırılarak her an her yerden söz konusu dergilerin okunabilmesi sağlanacak.

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/seyad-2012-donemine-dijital-mecralardaki-iletisim-gucunu-gosteren-bir-projeyle-giris-yapiyor_90843.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!