Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Seyhan'a İkinci Doğal Park

Adana Seyhan Belediyesi'nin Toros mahallesine kazandırdığı doğal parkın bir benzeri de 100. Yıl Mahallesi'ne yapılıyor. 100. Yıl Mahallesi yakınlar

Akşam Gazetesi/25.09.2002dana Seyhan Belediyesi'nin Toros mahallesine kazandırdığı doğal parkın bir benzeri de 100. Yıl Mahallesi'ne yapılıyor.

100. Yıl Mahallesi yakınlarında 80 dönümlük alana yapılacak 2. Doğal Park için harfiyat çalışmalarına başlandı. İçerisinde dev akvaryumun, büyük şelalenin, çay bahçelerinin, köprülerin, kamelya ve yürüyüş bantlarının bulunacağı doğal parkın kısa zamanda tamamlanarak halkın hizmetine sunulacağı bildirildi.

Herkes sevindi

Seyhan Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, Doğal Park 2'nin Adana'ya canlılık getireceğini belirterek, 'Toros mahallesindeki doğal parktan daha büyük ve daha zengin olacak Doğal Park 2, Adana'nın sosyal ve kültürel dokusuna da ayrı bir değer kazandıracak' dedi.

Yeni doğal parkı duyan Seyhanlılar, kentin nefes alınabilecek alanlara ihtiyacı olduğunu belirterek, 'Yeni park bizi çok sevindirdi. Umarız bunları başka parklar takip eder. Giderek betonlaşan şehrimizin yeşil alan ihtiyacı karşılanır' dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/seyhana-ikinci-dogal-park_1867.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!