Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Shell'den Isı Yönetiminde Devrim

Türkiye'de faaliyette bulunduğu 79 yıldır ürün ve hizmet konusunda sunduğu ilklerle sektörünün öncüsü olan Shell, uluslararası güven, deneyim ve birik

Shell Türkiyeürkiye'de faaliyette bulunduğu 79 yıldır ürün ve hizmet konusunda sunduğu ilklerle sektörünün öncüsü olan Shell, uluslararası güven, deneyim ve birikimini Türkiye pazarında yeni bir alana taşıyor. Akaryakıt istasyonlarında akaryakıt ve madeni yağ satışının yanısıra nakliye, inşaat, gıda, tarım, havacılık, denizcilik sektörlerine de sınırsız ürün ve hizmet sunan Shell, "Shell Termo Konfor" uygulaması ile konut ve işyerlerine, akaryakıt satışıyla birlikte ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinin projelendirme, mühendislik, montaj, bakım ve onarım hizmetlerini sunacak.

Sektörde sahip olduğu 45 yıllık uluslararası tecrübesini Türkiye pazarına da sunmak amacıyla ısıtma-soğutma ve havalandırma sektörüne giren Shell, bu tecrübe ve üstün hizmet anlayışını Türk tüketicisiyle de paylaşacak.

Daha önce kombi, kalorifer kazanı veya klimayla ilgili karşılaştıkları her sorun için farklı şirketlerden servis hizmeti almak zorunda olan tüketiciler, artık Shell Termo Konfor ile tüm sorunlarını tek elden ve uzman bir ekip tarafından anında çözebilecek. Shell Termo Konfor böylece müşterilerine eksiksiz bir hizmetin yanı sıra zamandan ve maliyetten de çok önemli bir tasarruf sağlayacak.

İlk olarak İstanbul'da uygulanmaya başlanacak olan "Shell Termo Konfor" ile apartman veya sitelerde ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri alanında dünyaca ünlü markaların ürettiği kombi, kalorifer kazanı ve klimaların projelendirme, montaj, bakım ve onarımı tek elden Shell güvencesi ile gerçekleştirilecek.

Shell'in 'müşteri odaklı' hizmet yaklaşımının bir ürünü olarak uygulanmaya başlanan "Shell Termo Konfor"dan, bireysel daire sahipleri, apartman yöneticileri ve müteahhitlik firmaları yararlanabilecekler.

Shell Termo Konfor uygulamasından faydalanmak için 365 gün 24 saat servis sunan 444 33 33 no'lu "Shell Termo Konfor" hattını aramak yeterli. Ardından eğitimli ve sertifikalı "Shell Termo Konfor" uzmanı, müşteriyi uygun olduğunu belirttiği bir saatte ziyaret ediyor, gerekli çözümü öneriyor, ayrıntılı maliyet tahminini sunuyor ve en kısa sürede servis garantisi de vererek sorununu çözüyor.

Türkiye'de ilk olarak Shell'in başlattığı "Termo Konfor" uygulaması, dünyada ise sadece Kanada, Yunanistan, Danimarka, İngiltere, Almanya ve Fransa'da uygulanıyor.

'Komple ve tek elden çözüm' sunan "Shell Termo Konfor"un Hizmet Seçenekleri:

Doğal gaz Entegrasyonu
Bu hizmet, Shell ısıtma uzmanının konuta veya siteye uygun doğal gaz entegrasyon çözümünü sunarak, başvuru işlemlerinin yine Shell ısıtma uzmanı tarafından gerçekleştirilmesini kapsıyor. Tüm başvuru işlemlerini Shell Termo Konfor uzmanı gerçekleştiriyor. Ödenilen miktara yılda 3 kez temizleme elektrik testi de dahil.

Sistem Satış ve Mühendislik
Bir telefonla, Shell Termo Konfor uzmanı konuta kadar gidiyor, en uygun çözümü ve detaylı maliyet raporunu sunuyor. Müşteri, seçimini yapıyor, Shell ise montajı gerçekleştiriyor.

Arıza ve Acil Onarım
Sistemde oluşan arıza nedeniyle bir telefonla konuta çağrılan Shell uzmanı, arızayı belirleyerek çözümünü sunuyor. Onarım en kısa sürede, parça ve işçilik garantisi ile sağlanıyor.

Periyodik Bakım
Apartman veya sitelerin ısıtma, soğutma ya da havalandırma sistemlerinde oluşabilecek beklenmedik arızaları en aza indirmek, sistemin düzenli çalışmasını sağlamak ve ekipmanın ömrünü uzatmak amacıyla yıllık olarak uygulanan bakım hizmeti. Bu hizmet, yıllık kazan temizliği ve olası sorunlara yönelik testlerden oluşuyor.

Koruyucu Bakım
Bu hizmet kapsamında, ısıtma sisteminin düzenli çalışmasını sağlamak ve ekipmanın ömrünü uzatabilmek için koruyucu bakım hizmeti sunuluyor.

Platinium Servis
Shell Termo Konfor hizmet portföyünde yer alan bir hizmet paketi de Platinium Servis. Bu sistemde, ısınma ile ilgili tüm işler Shell tarafından üstleniliyor. Sertifikalı ısınma uzmanı yakıt deposunu temizliyor, depoyu kaliteli Shell yakıtı ile dolduruyor, brülörün kontrol ve temizliği yapılıyor. Gerektikçe depo Shell'in benzersiz kalite güvence sistemi aracılığıyla getirdiği fuel-oil ile otomatik olarak dolduruluyor. Bu hizmet paketi, genel ön tetkik sonrasında, yıllık sabit ücret karşılığı, düzenli temizlik ve bakım, beklenmedik arızaların giderilmesi ve gereken parçaların değişimini de kapsıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/shellden-isi-yonetiminde-devrim_2027.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!