Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Siemens’e Üstün Ürün Tasarımı ile RedDot ve IF Ödülleri

Siemens, yeni blueArt serisi ürünlerinden buharlı fırın, sıcak tutma çekmecesi, lightControl aydınlatma konseptli fırınlarla birebir uyumlu davlumbazı ve tam otomatik ankastre kahve makinesi ile RedDot Tasarım Ödülü’nü almaya hak kazanırken, jetMatic de 2009 IF Ödülü’ne layık görüldü.

yapi.com.tr
Siemens’e Üstün Ürün Tasarımı ile RedDot ve IF Ödülleri

Siemens, yeni blueArt serisi ürünlerinden buharlı fırın, sıcak tutma çekmecesi, lightControl aydınlatma konseptli fırınlarla birebir uyumlu davlumbazı ve tam otomatik ankastre kahve makinesi ile RedDot Tasarım Ödülü’nü almaya hak kazanırken, jetMatic de 2009 IF Ödülü’ne layık görüldü.

Mükemmel birliktelik için Siemens

Siemens ürünler, kullanıcıların mutfaklarını tasarımdan ödün vermeden kombine etmelerine olanak tanıyor. Kumanda panelleri birbirine uyumlu üretilen tüm fırın ve kompakt cihazlar, mutfaklara mükemmel ahenk ve ergonomiyi getiriyor. Bu sayede otomatik kahve makinesi, fırın, buharlı fırın, sıcak tutma çekmecesi veya mikrodalga fırınlar yanyana veya üst üste, kullanıcının istediği gibi yerleştirilebiliyor. Ayrıca Siemens’lerin ortak kumanda konsepti de kullanıcılara mükemmel ve yenilikçi bir pişirme deneyimi yaşatıyor.

Tasarım harikası blueArt ankastre fırınlar

Siemens fırınları düğmelerindeki mavi ışığı, kontrol panelindeki beyaz aydınlatma ve kapı etrafına bir bütün olarak yerleşen çelik çerçevesi ile zamanın ötesinde bir tasarımı yansıtıyor. Beyaz eşyada kontrol panelinde ilk defa kullanılan mavi renk, fırına alışılmamış bir güzellik katarken, mutfaklara da bir yenilik getiriyor. Linear/düz hatları ile sadeliğin ağırlığını öne çıkaran blueArt koleksiyonu fırınlar, kumanda panelindeki düğme ve kapı kolunun yuvarlak hatları ile tezat çizgileri bir arada en iyi şekilde harmanlıyor.

Siemens blueArt ankastre serisindeki fırınların tasarımı, aynı zamanda kullanım kolaylığı ve farklı kombinasyonlar yaratabilme özgürlüğünü de sunuyor. Kompakt ürünler ve fırınlar, mükemmel bir şekilde yatay ve dikey olarak yerleştirilebiliyor. Örneğin bir fırın ister kahve makinesi ister buharlı fırınla birleştirildiğinde kontrol panelleri, kapı kolları ve çelik çerçeveler  birbiriyle en uyumlu şekilde yan yana geliyor.

Yemek sanatına daha çok zaman

Siemens’in RedDot Tasarım Ödülü’ne değer görülen LC 958 BA 60 model Davlumbaz’ı ise lightControl kullanım konsepti ile dikkat çekiyor. Tüm diğer Siemens ürünlerle uyum içinde olan lightControl kullanım konsepti, net karakterleriye açıkça görülebilen bir LCD ekran ve mavi ışıkla aydınlatılan tuşlardan oluşuyor. Böylece kullanıcı, bir bakışta o an hangi fonksiyonun aktif olduğunu görebiliyor ve saniyeler içinde davlumbazını kumanda edip tekrar yemek yapma sanatına odaklanabiliyor.

Siemens jetMatic:Jet hızında temizlik

Siemens’in yeni nesil jetMatic serisi bulaşık makineleri, zamanın çok daha büyük bir öneme sahip olduğu günümüzde, sadece hızıyla değil, aynı zamanda üstün yıkama performansı ve tasarruf kabiliyetiyle de geleceğin bulaşık yıkama deneyimine öncülük ediyor. Serinin özellikle ergonomik olarak kullanıcıya pratiklik ve konfor sağlayan ve bazı modellerinde bulunan üçüncü çekmecesi (varioDrawer), çatal, bıçak, maşa gibi servis aletleri ile küçük kahve fincanı gibi bulaşıkları yer karışıklığına yol açmadan, ayrı bir bölmede yıkama imkanı veriyor. Böylece, bulaşık makinesi sepetlerinde diğer bulaşıklar için daha çok yer kalıyor. jetMatic’ler bu sayede 14 kişilik bulaşığı tek seferde yıkama kapasitesine ulaşıyor. Ayrıca yeni XXL gümüş sepetlerde alt ve üst sepette altışar adet katlanılabilen raf bulunuyor. varioFlexPlus olarak adlandırılan bu sepetler sayesinde makinenin içinde maksimum yerleşim esnekliğinin kapıları açılıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/siemense-ustun-urun-tasarimi-ile-reddot-ve-if-odulleri_75040.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!