Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Silverline Şirketleri Tek Noktadan Yönetilecek

Silverline, grubun BT hizmetlerinden sorumlu şirketi Gümüş Grup aracılığıyla, yönetim süreçlerini tek çatıda toplamak amacıyla Elsys çözüm ortaklığında SAP ERP sistemine geçiyor. İlk etapta üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten 5 şirketin kapsam dahiline alınacağı projede, uluslararası kabul görmüş en iyi iş süreçlerinin içselleştirilmesi

yapi.com.tr
Silverline Şirketleri Tek Noktadan Yönetilecek

Silverline, grubun BT hizmetlerinden sorumlu şirketi Gümüş Grup aracılığıyla, yönetim süreçlerini tek çatıda toplamak amacıyla Elsys çözüm ortaklığında SAP ERP sistemine geçiyor. İlk etapta üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten 5 şirketin kapsam dahiline alınacağı projede, uluslararası kabul görmüş en iyi iş süreçlerinin içselleştirilmesi sağlanacak.

Silverline, SAP ERP projesiyle, iş hedeflerine uygun olarak global boyutta yeni iş modellerine entegrasyon kabiliyeti kazanmayı, SAP ekosistemindeki sektörel tecrübeden yararlanmayı, kabul görmüş en iyi iş uygulamalarından faydalanarak kurumda değer yaratmayı, çalışanların etkinliklerini artırmalarına yardımcı olmayı ve bilgiye dayalı yönetim kültürü olgunluğunu geliştirmeyi hedefliyor. Elsys danışmanlığındaki proje kapsamında, halihazırda kullanılmakta olan servis otomasyonu ve B2B gibi uygulamalar da SAP sistemine entegre edilecek.

Türkiye piyasasında 92 bölge temsilciliği kanalıyla ulaştığı 450’den fazla tali bayi ağıyla satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmekte olan Silverline, stratejik hedeflerine ulaşmak açısından SAP ERP projesinin önemli rolü olacağına inanıyor. Önümüzdeki yıllar için agresif bir büyüme hedefleyen Silverline, bu büyümeyi destekleyecek karar destek sistemlerini SAP çatısı altında toplamayı, böylece hem bilgiyi en etkin biçimde kullanmayı, hem de çalışan motivasyonunu ve şirketin değerini artırmayı amaçlıyor.

Gümüş Grup İş Geliştirme Müdürü Utku Aygül, proje hakkında şunları söylüyor:

“SAP’yi seçmemizde, SAP’nin kendini kanıtlamış, olgun bir iş çözümü olması ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılan iş süreçlerini bünyesinde barındırması etkili oldu. Proje, hem Elsys hem de Gümüş Grup tarafında referans proje olma iddiasıyla devam ediyor. Önemli ölçüde ihracat yapan ve hisse senetleri borsada işlem gören Silverline için yapılan her tür çalışma aslında Türk ekonomisinin gelişimine önemli katkı sağlıyor. Bu bakış açısıyla, SAP projesine çok değerli anlamlar da yüklenmiş durumda.”

Proje kapsamında, Üretim Planlama, Satınalma ve Lojistik, Muhasebe ve Finans, Duran Varlıklar, Kalite Kontrol, Mühendislik Yönetimi, Satış ve Dağıtım, CRM ve EFT gibi modüller devreye alınacak.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/silverline-sirketleri-tek-noktadan-yonetilecek_87690.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!