Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Simon 34 Serisi ile Yaşam...

Simon, Tüm Gücüyle Türkiye’de

2004 yılında Türkiye pazarına giren Simon, 2010 yılı itibarıyla, Türkiye’deki tüm faaliyetlerini tek bir çatı altında toplama kararı aldı. Genel merkezi İspanya’da bulunan firma, üretim, kalite kontrol, dağıtım ve pazarlama gibi tüm önemli adımları, Türkiye’de Simon adıyla gerçekleştiriyor.

yapi.com.tr
Simon, Tüm Gücüyle Türkiye’de

2004 yılında Türkiye pazarına giren Simon, 2010 yılı itibarıyla, Türkiye’deki tüm faaliyetlerini tek bir çatı altında toplama kararı aldı. Genel merkezi İspanya’da bulunan firma, üretim, kalite kontrol, dağıtım ve pazarlama gibi tüm önemli adımları, Türkiye’de Simon adıyla gerçekleştiriyor. Tuzla Serbest Bölge’de kurduğu üretim üssüyle Türkiye’deki ilk serilerini üreten Simon, bu ürünleri hem yurt içi hem de yurt dışındaki önemli pazarlara sunuyor. Yeni dönemde, Türkiye’de üretilen Simon 34 ve Simon 54 serilerinin yanında, diğer anahtar-priz gruplarıyla beraber tesisat ürünlerinin de sunulması planlanıyor.

2010 yılı itibarıyla, planlama ve organizasyon yapısını değiştirme kararı alan Simon’da, Aykut Eren yeni Genel Müdür olarak çalışmalarına başladı. Elektrik-elektronik mühendisi olan Aykut Eren, profesyonel iş yaşamında katma değerli satış, pazarlama ve yönetim konusunda sektörün önde gelen yerli ve yabancı firmalarında yaptığı çalışmalarla tanınıyor.

Simon’un Türkiye’de yaşadığı değişim ve gelişim süreci, üretim alanında bazı yenilikleri de beraberinde getirdi. İspanya merkezli bir üretim anlayışıyla, uluslararası kalite ve profesyonellik standartlarına uygun üretim yapan Simon, aynı zamanda Tuzla Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni üretim üssüne geçmenin heyecanını yaşıyor.

2005 yılı sonunda ISO 9000 sistem kalite belgesi, TSE, ELOT, PCT, VDE ve UKR SPR belgelerini alan Simon, üretim alanındaki bu gücü, uluslararası tecrübesiyle birleştirip, rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor. Simon’un geleceğe yönelik öncelikli planları arasında, Türkiye’yi, Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’in en önemli yönetim merkezi haline getirmek yer alıyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/simon-tum-gucuyle-turkiyede_83013.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!