Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Simon 34 Serisi ile Yaşam...

SİMON Yeni Fabrikasıyla 2011’e Hızlı Girdi!

Ekim 2010 tarihinde Tuzla’daki yeni üretim üssüne taşınan Simon, resmi açılışını Simon Holding Uluslararası Genel Direktörü Luis Baselga, Avrupa Direktörü Josep Maria Maristany ve Türkiye Genel Müdürü Aykut Eren'in katılımıyla gerçekleştirdi. Simon Holding yöneticileri yaptıkları açılış konuşmalarında, Türkiye’ye yatırım yapmaktan duydukları

yapi.com.tr
SİMON Yeni Fabrikasıyla 2011’e Hızlı Girdi!

Ekim 2010 tarihinde Tuzla’daki yeni üretim üssüne taşınan Simon, resmi açılışını Simon Holding Uluslararası Genel Direktörü Luis Baselga, Avrupa Direktörü Josep Maria Maristany ve Türkiye Genel Müdürü Aykut Eren'in katılımıyla gerçekleştirdi. Simon Holding yöneticileri yaptıkları açılış konuşmalarında, Türkiye’ye yatırım yapmaktan duydukları memnuniyeti, yönetime ve ekibe olan güvenlerini dile getirdiler. 2011 yılına hazırlık için yapılan alt yapı çalışmalarının çok başarılı geçtiğini ve yıla iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten İspanyol yöneticiler, Türkiye organizasyonunu gün geçtikçe güçlendireceklerini ve destekleyeceklerini ifade ettiler.

Türkiye Genel Müdürü Aykut Eren ise Türkiye’ye getirilen yatırımdan ve şu ana kadar kaydedilen hızlı gelişmeden duyduğu memnuniyeti belirterek şöyle konuştu:

"Elektrik sektörü bildiğiniz üzere bina, endüstri, altyapı ve enerji sektörlerinin gelişimine bağımlı ve paralel olarak gelişmektedir. Ülkemiz son yıllarda kriz süresi hariç bu sektörlerde ciddi bir büyüme eğiliminde olduğu için elektrik piyasası epey canlı süreç geçirmekte. Talep eden ürün uygulamacıları ve son kullanıcılarında birkaç yıldır ciddi bir bilinçlenme yaşandığını ve bu konuda gelişmiş ülkelere yaklaştığımızı düşünmekteyim. Aynı şekilde global üreticilerin de pazarımıza olan ilgilisi artmaktadır. Sektörümüzde katma değerli çoğu ürün grubunda hala yabancı sermayeli üreticilerin pazarı domine ettiği bir gerçek. Lokal üreticiler bacağında klasik kısa vadeli yaklaşım handikaplarından dolayı hala ürün kalitesine ve standartlarına gereken önem verilmemektedir. Öte yandan global oyuncuların ülkemize üretim tesisi yatırımı yapmaları oldukça sevindiricidir. Bu konuda istihdam yaratmadaki rolümüzden dolayı kendimizi şanslı hissetmeliyiz. 100’ü aşkın çalışanımızın katlanarak artacağını her arkadaşımın çalışkan, etik ve motive olarak ekip ruhunda el birliğiyle Simon’u yarınlara taşıyacağımız konusunda şüphem yoktur. Bu yıl içerisinde anahtar-priz ürün gamımızı genişletmenin yanı sıra elektrik tesisatı, yapısal kablolama ve aydınlatma ürünlerini de hem iç hem ihracat pazarlarımıza hazırlayacağız".

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/simon-yeni-fabrikasiyla-2011e-hizli-girdi_85746.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!