Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Şişecam Cam Ambalaj, Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaydı

Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Cam Ambalaj 25’inci Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki standında ödüllü tasarımlarını ve geniş ürün portföyünü sergiledi.

yapi.com.tr
Şişecam Cam Ambalaj, Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaydı

Türkiye’nin cam ambalaj üreticisi Şişecam Cam Ambalaj, 25’inci Avrasya Ambalaj Fuarı’ndaki standında ödüllü tasarımlarını ve geniş ürün portföyünü sergiledi. Fuar süresince yurt içi ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçi ağırlayan Şişecam Cam Ambalaj’ın son yıllarda kazandığı ulusal ve uluslararası ödülleri de sergilediği standı, ziyaretçilerden ilgi gördü.

2,6 milyon tonluk üretim kapasitesi ile gıda, içecek ve sağlık ürünleri sektörlerinin cam ambalaj ihtiyacına cevap veren Şişecam Cam Ambalaj, deneyimli tasarım ekibinin geliştirdiği tasarımlarla 2006 yılından bugüne ulusal ve uluslararası 74 ödüle layık görüldü.

Şişecam Cam Ambalaj’ın 2012 yılından bu yana sürdürdüğü Hayata Cam Kat projesi kapsamında yayında bulunan hayatacamkat.com web platformu ve sosyal medya kanalları bugün 100 bine yaklaşan takipçi sayısı ile öne çıkıyor. Hayata Cam Kat, cam ambalaj kullanımının sağlık ve çevre için önemini vurgulayan içerikler paylaşıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sisecam-cam-ambalaj-avrasya-ambalaj-fuarindaydi_176138.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!