Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Size En Uygun Siemens’i Kılavuzunuzla Birlikte Seçin

Siemens internet sitesinden verilen hizmette, istediğiniz ürünün özelliklerini yazıyorsunuz; Siemens, en uygun ürünleri seçiminize sunuyor.

yapi.com.trbr/>

Siemens Ev Aletleri, beyaz eşya alma aşamasında tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun modeli bulabilmesi için yeni bir uygulama başlattı. Siemens internet sitesinden verilen hizmette, istediğiniz ürünün özelliklerini yazıyorsunuz; Siemens, en uygun ürünleri seçiminize sunuyor.

Siemens, www.siemensevaletleri.com web adresinden başlattığı yeni hizmetiyle, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırıyor. Ürün Tavsiye Kılavuzu adını taşıyan yeni hizmetiyle Siemens, sizin ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun ürünü bulmanızda yardımcı oluyor.

Yeni bölüm ve fonksiyonlarla yenilenen www.siemensevaleleri.com adresinde aktif olarak hizmete başlayan Ürün Tavsiye Kılavuzu menüsü de çok farklı özellik ve seçeneğe sahip cihazlar içerisinden en doğru ve sağlıklı tercihi yapabilmenizi sağlıyor. Beyaz eşya sektöründe bir ilk olan hizmet, tüketiciye ilgili soruları yönelterek, onun için en doğru ürün alternatifleri sıralayarak karar verme sürecini kısaltarak kolaylaştırıyor.

Ayrıca, satın alma sonrası ürünle ilgili beklentiler konusunda ürüne karar vermeden önce netlik kazandırıyor. Örneğin, çamaşır makinesi ihtiyacı olan bir tüketiciye kaç kişilik bir aile olduğu; ne kadar sıklıkta çamaşır yıkadığı; makineyi yaşama alanına yakın bir yerde mi, yoksa bağımsız bir alanda mı konumlandıracağı; gömlek, perde, kısa yıkama gibi programlara ihtiyacı olup olmadığı ile ilgili sorular yönlendiriliyor. Verilen cevaplar neticesinde de satışta olan ürünlerden tüketici için en uygun olan alternatif sebep ve sonuçları ile ilgili birlikte tüketiciye sunuluyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/size-en-uygun-siemensi-kilavuzunuzla-birlikte-secin_58887.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!