Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sizin de BoschWorld’de Bir Eviniz Olsun!

Bosch Evi konseptiyle uzun süredir ödüllü advergame (marka mesajlı online oyun) kampanyaları düzenleyen Bosch, yeni online yaşam platformu 'BoschWorld' ile herkesin kendine özel olarak kişiselleştirebileceği çok ayrıcalıklı bir dünya sunuyor.

yapi.com.tr
8


br/>

Bosch Evi konseptiyle uzun süredir ödüllü advergame (marka mesajlı online oyun) kampanyaları düzenleyen Bosch, yeni online yaşam platformu 'BoschWorld' ile herkesin kendine özel olarak kişiselleştirebileceği çok ayrıcalıklı bir dünya sunuyor. BoschWorld, ziyaretçilerine gerçek yaşamda da birçok fayda sunacak eğlenceli bir sanal dünya vaat ediyor.

BoschWorld’den herkese bir tapu
Yeni yıl ile birlikte yayında olacak BoschWorld, 2007 yılı sonunda düzenlenecek sürpriz bir kampanya ile internet dünyasına “merhaba” diyecek. Bu kampanya kapsamında BoschWorld’deki çok özel bir yarımada yerleşime açılacak ve bu kısıtlı özel alan için sanal tapu dağıtılmaya başlanacak.

Bu dünyada çeşitli yerleşim bölgeleri, bölgeler içinde etaplar, etaplar içinde mahalleler yer alıyor. Kayıt olan herkes, istediği etap ve mahallenin istediği köşesinde, ister deniz kenarında, ister göl manzarasına nazır, isterse orman içinde bir ev seçebiliyor ve tapusunu alabiliyor. İşte macera da tam o anda başlıyor!

Keyif, eğlence ve görevler BoschWorld vatandaşlarını bekliyor
Tamamen Bosch ürünleriyle donatılmış ve gerçeğinden ayırmak neredeyse imkansız olan 3 boyutlu bir ortamda üretilen BoschWorld’te ziyaretçileri hem eğlence hem de bazı görevler bekliyor. Ziyaretçiler burada ev sahibi olmanın keyfini sürerken, aynı zamanda eğlenceli sorumluluklar da yüklenecekler.

Çiçekleri sulamaktan evi ısıtmaya, akvaryumdaki balıkları beslemekten çamaşır yıkamaya, evi toplamaktan alışveriş yapmaya kadar pek çok sorumluluk, eğlenceli bir şekilde yerine getirilmeyi bekliyor.

BoschWorld’de performansını gösteren puanları topluyor, sürpriz hediyeler kazanıyor
BoschWorld’deki ev sahipleri birbirleriyle özgürce iletişim kurma fırsatını bulacak, aynı zamanda gerçek hayatla bağlantılı noktalarda birçok faydalı içeriğe ulaşabilecekler. BoschWorld sakinleri, bu macerada yer alarak, eğlenceli etkileşimlerle keyifli vakit geçirirken, Bosch ürünlerini sıcak ve farklı bir ortamda deneyimleme fırsatı bulacak. Ayrıca, performansları oranında puanlar da kazanacak. BoschWorld vatandaşları, bu online yaşam platformunda kazandıkları puanlarla birçok sürpriz hediye kazanacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sizin-de-boschworldde-bir-eviniz-olsun_58035.html

Read Comment Section
8 Yorum Yorum Yaz
  • ben oyuna giremiyorum YANITLA
  • güzel bir yarışma YANITLA
  • güzel bir oyun YANITLA
  • Bosch gibi bir firmanın kalitesine yakışmayacak ucuz ve anlamsız bir reklam aracı.Çok saçma ve manasız buldum. YANITLA
  • Devamlı evi gezmek biraz sıkıcı; lütfen yeni deneyimler ekleyiniz. Ve sadece evi temizlemek istemiyorum =) YANITLA
8 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor.  1  |  2  |  DEVAMI
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!