Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

SOİL İstasyonları Filli Boya Sanayi Boyaları ile Boyanacak

Filli Boya, Türkiye çapında 170 akaryakıt istasyonuyla hizmet veren Soil petrol istasyonlarının boya tedarikçisi oldu. 2010 yılı içerisinde 100 istasyon daha açmayı hedefleyen Soil’in tüm istasyonlarındaki totemler, alınlıklar ve çatı kısımlarındaki metal yüzeyler Filli Boya Sanayi Boyaları ile boyanacak.

yapi.com.tr
1 SOİL İstasyonları Filli Boya Sanayi Boyaları ile Boyanacak

Filli Boya, inşaat boyaları alanındaki başarısını sanayi boyaları alanında da sürdürüyor. Firma, kısa süre içerisinde pazar çalışmalarını tamamlayarak başta çelik konstrüksiyon, içme suyu boruları, depolama tankları, iş makineleri, tarım aletleri, araç üstü ekipmanları, çelik eşya sanayi, makine sanayi, ambalaj sanayi olmak üzere sanayi ve inşaat sektörünün birçok alanında kullanılabilen boya ve yardımcı ürünlerle faaliyetlerini devam ettiriyor.

Filli Boya son olarak, Türkiye çapında 170 akaryakıt istasyonuyla hizmet veren Soil petrol istasyonlarının boya tedarikçisi oldu. 2010 yılı içerisinde 100 istasyon daha açmayı hedefleyen Soil’in tüm istasyonlarındaki totemler, alınlıklar ve çatı kısımlarındaki metal yüzeyler Filli Boya Sanayi Boyaları ile boyanacak.

Çelik yapılar da Filli Boya korumasında

Filli Boya, ülkemizin deprem kuşağında bulunmasıyla önemi ve gelişimi artan çelik yapı sektöründeki yapılarda yüksek korozyon dirençli, TSE kalite belgeli ürünlerini piyasaya sunarak çelik yapıları da koruma altına alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/soil-istasyonlari-filli-boya-sanayi-boyalari-ile-boyanacak_82057.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • MİKRON SANAYİ BOYALARI ve FİLLİ BOYA ANA BAYİLİĞİ OLARAK SOİL PROJELERİNE VERDİĞİMİZ HİZMETLER BAŞARI İLE DEVAM ETMEKTEDİR. İRTİBAT İÇİN 0216 661 48 84 NUMARADAN ULAŞABİLİRSİNİZ. FİLLİ BOYA İSTANBUL SANAYİ GRUBU ANA BAYİİ YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!