Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Soyak’tan Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi’ne Destek

Soyak’ın da destek verdiği Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi ilk mezunlarını verdi. Üniversitede düzenlenen törende katılımcılara sertifikalarını veren Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel, gayrimenkulün geleceğin sektörleri arasında yer aldığını vurgulayarak, özel sektör- üniversite işbirliğinin her

yapi.com.tr
Soyak’tan Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi’ne Destek

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi’nde ilk eğitim programını tamamlayanlar, sertifikalarını Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel’den aldılar. Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması, Satışı ve Kiralanması Sertifika Programı’na katılanlar dersleri gayrimenkul  sektörünün önde gelen uzmanlarından dinleme fırsatını yakaladılar. Sektöre donanımlı insan kaynağı kazandırmak ve sektördeki uzmanların yekinliğini artırmak amacıyla düzenlenen programın kapanış dersini Soyak Holding CEO’su Emre Çamlıbel verdi. 

Çamlıbel, verdiği derste hem yatırımcı bakış açısını hem de üst yönetim yaklaşımını katılımcılar ile paylaştı.  Üniversite özel sektör işbirliği için örnek teşkil edecek bu programın içeriğine, Soyak olarak katkıda bulunmaktan gurur ve mutluluk duyduklarını söyleyen Çamlıbel, “Gayrimenkul geleceğin parlak sektörleri arasında yer alıyor. Bu alanda eğitim görmek isteyenleri, mesleğin uzmanlarıyla bir araya getiren Kadir Has Üniversitesi’ne bu alandaki çabalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

Rekabetin giderek arttığı gayrimenkul alanında, başarı formülünün kalite çizgisinden vazgeçmeden, yenilikçi bakış açılarıyla yakalanabileceğini belirten Çamlıbel; “Gayrimenkul alanında uzmanlaşmak isteyenleri, bugün eskisinden çok daha karmaşık bir yapı bekliyor.  İhtiyaçları doğru analiz etmek, fayda maliyet dengesini gözeterek seçenekleri araştırmak, pazarı doğru anlamak, değişimi görebilmek ve elde edilen başarıyı sürdürülebilmek gibi pek çok unsur gündelik iş kararlarının bir parçası.  Bu programı tamamlayanların sektöre farklı bir bakış açısıyla adım atacağına inanıyorum” dedi.

Kadir Has Üniversitesi’nde devam etmekte olan programla ilgili detaylı bilgiler Kadir Has Üniversitesi web sitesinde yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/soyaktan-kadir-has-universitesi-gayrimenkul-gelistirme-akademisine-destek_85706.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!