Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

SSM’de Çok Amaçlı Mekân

The Seed, toplam 1700 metrakarelik alanda kurulu ve fuaye, oditoryum ve bir açık bölümden oluşuyor ve gerekli teknik donanıma sahip. İşletmesi kongre, toplantı merkezleri işletmeciliği ve etkinlik yönetiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden Fransız GL Events’in Türkiye merkezine verilen binanın mimarı ise Nevzat Sayın.

Cumhuriyet Gazetesi
SSM’de Çok Amaçlı Mekân

Sakıp Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi bünyesinde kurulan ‘The Seed’ çok amaçlı etkinlik salonunun resmi açılışı yapıldı. The Seed, toplam 1700 metrakarelik alanda kurulu ve fuaye, oditoryum ve bir açık bölümden oluşuyor ve gerekli teknik donanıma sahip. İşletmesi kongre, toplantı merkezleri işletmeciliği ve etkinlik yönetiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden Fransız GL Events’in Türkiye merkezine verilen binanın mimarı ise Nevzat Sayın. Önceki gün basın toplantısında, GL Events Fransa Genel Müdürü Olivier Moyse ve GL Events Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Orhan Sanus ‘The Seeds’de ne tür etkinliklerin yapılacağı ve şirketleri üzerine bilgi verdiler.

Beş kıtada önemli merkezlerde yatırımları bulunan GL Events’in, bugüne dek Pekin Olimpiyatları, Viyana Uluslararası Caz Festivali, Cannes Film Festivali gibi küresel buluşmalarda başarılı işlere imza attığı belirtiliyor. Konumu açısından bakıldığında, müze bahçesinde yer alışı da kültür sanat etkinliklerine yer vermesinde olumlu bir etkenken, kuruluş adına konuşan Moyse’a göre, İstanbul’da çalışmaya başlamaları da sevindirici bir gelişme. Farklı başlıklarda kongre ve topantılara da yer verecek olsa da, 2010 öncesinde İstanbul’un SSM bünyesinde yeni bir buluşma noktası kazanmasının önemine vurgu yapılıyor. Etkinlik merkezi için müze turu veya atölye çalışması içeren özel toplantı paketleri hazırlanacak.

Ayrıca, kültürel etkinliklerden ve iş dünyasına uzanan geniş etkinlik yelpazesi düşünülerek, farklı koşullardaki müşteriler için ayrı fiyatlandırma ve özel indirimli paketler uygulanacak. Ayrıca, etkinliklerin kapsamında göre de müşterilere uygun paketler seçenek olarak sunulacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ssmde-cok-amacli-mekan_69966.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!