Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

STEELIFE, İzmir Yapı Fuarı'nın Yıldızları Arasındaydı

Vefa Group’un galvanizli hafif çelik yapılar üreten markası STEELIFE, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl 15.'si gerçekleştirilen Yapı İzmir Fuarı'nın yıldızları arasındaydı. STEELIFE, fuar süresince Ege’li arsa sahiplerinin ilgi odağı oldu.

yapi.com.tr
STEELIFE, İzmir Yapı Fuarı'nın Yıldızları Arasındaydı

Vefa Group’un galvanizli hafif çelik yapılar üreten markası STEELIFE, Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından bu yıl 15.'si gerçekleştirilen Yapı İzmir Fuarı'nın yıldızları arasındaydı. STEELIFE, fuar süresince Ege’li arsa sahiplerinin ilgi odağı oldu. 15-18 Ekim tarihleri arasında 4 gün süren ve yapı profesyonellerini bir araya getiren Fuar, yapı malzemesi sektörünün en önemli buluşmalarından biri.

Galvanizli hafif çelik yapı sistemi STEELIFE, fuarda depreme dayanıklı olması ve inşa süresinin kısalığıyla dikkat çekti. Isı ve ses yalıtımında sağladığı avantajların yanı sıra estetik ve ekolojik olması da STEELIFE’i öne çıkaran özellikler arasında yer aldı.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen üç yapı fuarında da düzenlenen 'Amacına Uygun Olarak Düzenlenmiş Stant Yarışması'nın İzmir bölümünde bu yıl STEELIFE standı 'amacına uygun düzenlenmiş en iyi stant' ödülünü kazanmıştı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/steelife-izmir-yapi-fuarinin-yildizlari-arasindaydi_73538.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!