Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Su Havzalarını Yapılaşmaya Açan Belde Başkanı Disipline

Ümraniye Yenidoğan Belde Belediye Başkanı Hakan Örüng ile Başkan Yardımcıları Mithat Çolak ve Özkan Kıral, "Parti içi disiplin ve teşkilatın hiyerarşik yapısını zaafa uğratan uygulamaları" dolayısıyla, AKP İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Hürriyet Gazetesimraniye Yenidoğan Belde Belediye Başkanı Hakan Örüng ile Başkan Yardımcıları Mithat Çolak ve Özkan Kıral, "Parti içi disiplin ve teşkilatın hiyerarşik yapısını zaafa uğratan uygulamaları" dolayısıyla, AKP İl Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir süredir Yenidoğan Belde Belediyesi’ndeki imar mevzuatına uymayan aykırılıklarla ilgili çalışmalar yürüttüğünü anlatarak, özellikle de havzalarda yapılan uygunsuz uygulamaya müsamaha göstermelerinin söz konusu olamayacağını belirtti. Babuşçu, "Disipline sevk edilenlerin partimizle üyelik ilişkileri Disiplin Kurulu kararı kesinleşinceye kadar askıya alındığından, söz konusu kişilerin partimizle üyelik bağlamında bir ilişkisi kalmamıştır. Konuyla ilgili olarak İçişleri Bakanlığımızın görevlendirdiği müfettişler de çalışmalarını sürdürmektedir" dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/su-havzalarini-yapilasmaya-acan-belde-baskani-disipline_56834.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!