Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sümer Holding'in Ankara Çukurambar'daki Taşınmazı Satılıyor

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Sümer Holding Anonim Şirketi'ne ait Ankara'nın Çankaya İlçesi, Çukurambar Mahallesi'nde bulunan araziyi satışa çıkardı.

yapi.com.tr / AA
Sümer Holding'in Ankara Çukurambar'daki Taşınmazı Satılıyor

ÖİB'nin bugünkü bazı gazetelerde yayımlanan ilanına göre, Sümer Holding'in Ankara'nın Çukurambar Mahallesi'nde bulunan arazisi 'satış' ve 'pazarlık' usulü uygulanarak özelleştirilmek üzere bütün halinde ihale edilecek.

16124 adada bulunan 9 bin 350 metrekare büyüklüğündeki araziye büro, işhanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro gibi sosyal-kültürel tesisler, yönetimle ilgili tesisler, özel veya resmi eğitim tesisleri, sağlık tesisleri yapılabilecek. 16125 adada bulunan 7 bin 470 metrekare büyüklüğündeki araziye de konut, çok amaçlı stüdyo daire ve rezidans, ticari birimler, çarşı, restoran, büro, banka, ticari büro, sinema, tiyatro gibi sosyal-kültürel tesisler yapılabilecek.
     
İhale için katılımcılardan 2 milyon lira tutarında geçici teminat bedeli alınacak. İhale için son teklif verme tarihi 9 Mayıs 2013 (saat 17.00'ye kadar) olarak belirlenirken, ihale şartnamesi 5 bin lira bedel karşılığında İdare'den temin edilebilecek. İhale, kapalı zarf içerisinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulü ile gerçekleştirilecek. İhale komisyonunca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sumer-holdingin-ankara-cukurambardaki-tasinmazi-satiliyor_106513.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!