Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'Sunrol Paket Güneş Enerjisi Sistemleri' Eğitimlerinin İlk Etabı Tamamlandı

DemirDöküm, sadece sertifikalı yetkili satıcı ve satış noktaları tarafından satılabilecek 'Sunrol Paket Güneş Enerjisi Sistemleri'nin ilk etap sertifika eğitimlerini tamamladı.

yapi.com.tr
'Sunrol Paket Güneş Enerjisi Sistemleri' Eğitimlerinin İlk Etabı Tamamlandı

DemirDöküm pazara yeni sunduğu ve Bozüyük tesislerinde üretilen Türkiye’nin ilk ve tek sistem Solar Keymark belgeli ürünü Sunrol Solar Sistemler'in satış ve montaj eğitimlerinin ilk etabını Haziran ayında tamamlayarak yetkili satıcılarını sertifikalandırdı. Sertifika eğitimleri, Bozüyük, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon illerinde, DemirDöküm Yenilenebilir Enerji Ürünleri Şefi Yunus Emre Küçükergör ve DemirDöküm Ar-Ge mühendisleri tarafından gerçekleştirildi. Eğitimlere katılan 160 kişilik DemirDöküm yetkili satıcı ve satış noktası personeline, 5 gün boyunca toplamda 40 saatlik satış ve montaj eğitimi verildi.

İki bölümden oluşan eğitimlerin ilk kısmında; Sunrol paket güneş enerjisi sistemlerinin, roll bond teknolojisi, 56 ısı kanallı kollektörü, yüzde 83.6 verim seviyesi, kompakt tasarım ve hızlı montaj imkanı gibi fark yaratan özellikleriyle ilgili bilgilendirici sunuşlar yapıldı.

Eğitimlerin ikinci bölümünde ise ürünün montajına yönelik detaylı teorik ve pratik bilgiler verildi. Çatı ve teras uygulamalarına farklı seçenekler sunan Sunrol Paket Güneş Enerjisi sistemlerinin montajının, katılımcılardan oluşturulan ekipler ile 15–20 dakika içerisinde kolaylıkla gerçekleştirilmesi, yetkili satıcılar tarafından beğeni ile karşılandı.

Eğitim seminerinin sonunda yapılan sınavları başarı ile tamamlayan katılımcılar, Sunrol Paket Güneş Enerjisi Sistemlerinin satış ve montajını gerçekleştirmeye hak kazandılar.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/sunrol-paket-gunes-enerjisi-sistemleri-egitimlerinin-ilk-etabi-tamamlandi_81071.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!