Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sur Yapı AdaPark ile 2010'a Hızlı Başlıyor

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Başarılarımızdan aldığımız güçle her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Sancaktepe’de inşa edilecek olan AdaPark’ın arazi sahibi olan Aydın Örme ile yaptığımız bu işbirliğinin çok güzel sonuçlar yaratacağına inanıyoruz, Aydın Örme Grubu’nun fabrikalarının bulunduğu araziyi kentsel dönüşüm

yapi.com.tr
3 Sur Yapı AdaPark ile 2010'a Hızlı Başlıyor

Sur Yapı’nın İstanbul’un gelişen bölgesi Sancaktepe’de başlayacak olan yeni projesi AdaPark’ın basın toplantısı, Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sur Yapı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Elmas ve Aydın Örme Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aydın’ın katılımıyla Ritz Carlton Otel’inde gerçekleşti. Sur Yapı’nın toplam 51 bin metrekare net arsa alanı üzerine inşa edeceği 1012 konutluk AdaPark projesi ile ilgili bilgilerin aktarıldığı basın toplantısında Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Adapark’ın Sur Yapı’nın en büyük projelerinden biri olacağını belirtti.

Mahalle İstanbul, Dora Park, Greenium, Villa Sera, Selvice Evleri gibi konut projelerinin yanı sıra ofis projeleriyle yakaladıkları başarıların sektörde doğru çalışmalar yaptıklarını kanıtladığını söyleyen Altan Elmas, “Başarılarımızdan aldığımız güçle her gün daha iyisini yapmak için çalışıyoruz. Sancaktepe’de inşa edilecek olan AdaPark’ın arazi sahibi olan Aydın Örme ile yaptığımız bu işbirliğinin çok güzel sonuçlar yaratacağına inanıyoruz, Aydın Örme Grubu’nun fabrikalarının bulunduğu araziyi kentsel dönüşüm projesi kapsamında konut alanı olarak değerlendirdiğimiz için mutluyuz” dedi.

Sur Yapı’dan 200 milyon dolar değerinde bir yatırım…

1992 yılından bugüne inşaat sektöründe birçok projeye imza atan Sur Yapı’nın en büyük projelerinden biri olacak olan AdaPark’ın yatırım değerinin 200 milyon dolar olduğu belirtildi. Sancaktepe’de Aydın Örme Grubu’na ait değerli arazide inşa edilecek olan AdaPark projesinde dairelerin fiyatları ise 134.000 TL- 534.000 TL aralığında olacak. AdaPark’tan ev sahibi olmak isteyenler için farklı ödeme seçeneklerinin sunulacağı projenin satışlarının ise kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Ufuk Elmas (Sur Yapı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi), Altan Elmas (Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı), Yaşar Aydın (Aydın Örme Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı) Projenin başlaması ile birlikte sunulan ilk kampanya ile geçerli olan şartlar ise; Müşteriler %1’ni peşin olarak verebilecek, %30’unu 12-24 ve 36. aylarda olmak üzere 3 yılda ödeyebilecek. Kalan %70’ni ise banka kredisi ile ödeme şansına sahip olacak. Banka kredisi ise özel proje anlaşması dahilinde 120 aya kadar kullanılabilecek. Faiz oranlar ise 60 ay için %0.73, 120 ay içinse %0.94 olacak.

AdaPark ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor…

AdaPark’ta yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. %75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, oyun alanları, aerobik ve pilates salonu, fitness, bay ve bayan sauna, genel alanlarda engellilere rampa ve tuvaletler, yüzme havuzları, medya salonu gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunacak.

Normal çocuk parklarından farklı olarak oyun alanları özel tırmanma duvarları, boyama duvarları gibi özellikleriyle yaş gruplarına göre değişecek. 3 adet açık yüzme ve iki adet çocuk havuzuna sahip olacak projede yazın açık, kışın kapalı yüzme havuzu olarak kullanılabilen özel bir havuz daha bulunacak. 960 metre yürüyüş ve bisiklet parkuru olan AdaPark’ta ev sahipleri bisikletleri için de park alanlarına sahip olacak. Ayrıca projenin içerisinde yer alan yeşil adalarda yürüme yolları bulunacak. Üstelik ev sahipleri sosyal tesisteki tüm bu olanaklardan ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanacak.

Meyvenizi dalından koparın…

İstanbulluları özledikleri geniş yeşil alana sahip bir proje ile buluşturacak olan AdaPark’ın içinde yer alacak olan özel meyve bahçeleri ile taze meyvenizi dalından kopararak yiyebileceksiniz. AdaPark, balıklı gölü ve meyve bahçeleriyle şehir hayatı içinde doğaya yaklaşmayı sağlayacak. Nar, elma, kiraz, limon, kayısı gibi ağaçlarla süslü meyve bahçeleri unutulan değerleri yeni nesillerle tanıştıracak. Metroya yürüme mesafesinde yer alan AdaPark ile ulaşım da oldukça kolay olacak.

Engellilere özel alanlar…

Engelli kişilerin rahatlığı için de tüm detayların düşünüldüğü projede blokların giriş çıkışlarında rampalar, sosyal tesislerde engeli wc’leri, sosyal tesis girişlerinde rampa yer alıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sur-yapi-adapark-ile-2010a-hizli-basliyor_72851.html

Read Comment Section
3 Yorum Yorum Yaz
  • 3+1 daire fiyatları ödeme planı ve konutların teslim süreleri hakkında bilgi verir misiniz? arzum_izmir35@hotmail.com YANITLA
  • 2+1 daireler peşinat olarak ne kadar ve taksit olarak ne kadar.. bilgi verir misiniz... YANITLA
  • 1+1 ve 2+1 daire fiyatları ödeme planı ve konutların teslim süreleri hakkında bilgi verir misiniz? gurkansongul@yahoo.com YANITLA
3 yorumdan 3 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!