Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Surönü Projesi’ni Antalya Büyükşehir Belediyesi Tamamlayacak

Kamulaştırma engeline takıldığı için yaklaşık üç yıldır zürüncemede bırakılan Surönü Projesi'ni Antalya Büyükşehir Belediyesi tamamlayacak.

Zamanb>Kamulaştırma engeline takıldığı için yaklaşık üç yıldır zürüncemede bırakılan Surönü Projesi'ni Antalya Büyükşehir Belediyesi tamamlayacak.

Muratpaşa Belediyesi ile Büyükşehir Belediyesi arasında gerçekleştirilen Surönü Projesi, kamulaştırma engeline takıldığı için yaklaşık 3 yıldır sürüncemede bırakılıyordu. Muratpaşa Belediyesi tarafından proje içerisinde bulunan bazı işyerlerinin kamulaştırılamaması nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi projenin nihayeti için kontrolü kendi eline aldı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2 aylık çalışmalarını değerlendirmek amacıyla bir toplantı düzenledi. Türel, proje ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Antalya'nın tarihini yansıtan surları ön plana çıkarmak amacıyla başlatılan Surönü Projesi, Muratpaşa Belediyesi'nin tamamlayamadığı kamulaştırma işlemleri nedeniyle durma noktasına gelmişti. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, projenin kalan kısmını kendilerinin tamamlayacağını belirtti. Türel, projenin Muratpaşa ile Büyükşehir arasında yapılmış bir protokolle ortaklaşa gerçekleşen bir çalışma olduğunu hatırlattı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/suronu-projesini-antalya-buyuksehir-belediyesi-tamamlayacak_21529.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!