Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Suudi Arabistan'da Dev Proje 99 Günde Tamamlandı

Türk inşaat firmaları Eser-Onur Ortak Girişimi tarafından Suudi Arabistan'da gerçekleştirilen 'Cidde Şehri Acil Taşkın Önleme Projesi'nin, 4 bin işçi ve bin 100 inşaat makinesinin çalışmasıyla 99 gün gibi rekor bir sürede tamamlandığı bildirildi.

yapi.com.tr / AATürk inşaat firmaları Eser-Onur Ortak Girişimi tarafından Suudi Arabistan'da gerçekleştirilen 'Cidde Şehri Acil Taşkın Önleme Projesi'nin, 4 bin işçi ve bin 100 inşaat makinesinin çalışmasıyla 99 gün gibi rekor bir sürede tamamlandığı bildirildi.
    
Eser Holding'den yapılan yazılı açıklamada, son 3 sene içerisinde küresel iklim değişikliği nedeniyle büyük can ve mal kayıplarına yol açan taşkın felaketlerinin yaşandığı Cidde'de, acil eylem planı kapsamında gerçekleştirilen Taşkın Önleme Projesi işini üstlenen Eser-Onur Ortak Girişiminin, içerisinde Ramazan ayı ile beraber iki bayramı da bulunduran işi 110 günlük süresinden de erken tamamlayacak bir rekora imza atıldığı kaydedildi.
    
Eser Holding Başkanı İlhan Adiloğlu da açıklamasında, projenin 24 saatlik kesintisiz çalışma yürütülerek 99 gün içerisinde tamamlandığını belirterek, ''Böylesine hızlı bir iş takvimine dünyada az rastlanabileceğini'' ifade etti.
    
Projenin aciliyeti nedeniyle, sözleşmesinin imzalandığı 27 Temmuz 2011'den itibaren her türlü önlem alınarak çok hızlı bir takvim dahilinde gerçekleştirilen projede çalışan iş makinelerinin bir kısmı, dünyanın en büyük kargo uçağı olan Antonov 225 ile taşınarak Türkiye'den Suudi Arabistan'a götürülmüştü.

ETİKETLER: firma dünyadan
http://www.yapi.com.tr/haberler/suudi-arabistanda-dev-proje-99-gunde-tamamlandi_89722.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!