Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Talayman Akustik Hizmet Kalitesini Tescilledi

Akustik mühendisliği alanında faaliyet gösteren Talayman Akustik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi aldı. Talayman Akustik, mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarından oluşan müşteri portföyüne akustik projelendirme, tasarım, modelleme, ölçüm, uygulama ve kontrolörlük hizmetleri sunuyor.

yapi.com.tr
Talayman Akustik Hizmet Kalitesini Tescilledi

kustik mühendisliği alanında faaliyet gösteren Talayman Akustik, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi aldı. Talayman Akustik, mimarlık ofisleri ve inşaat firmalarından oluşan müşteri portföyüne akustik projelendirme, tasarım, modelleme, ölçüm, uygulama ve kontrolörlük hizmetleri sunuyor.

Firma, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulayan alanındaki ilk ve tek firma oldu. Akustik alanında projelendirme, uygulama ve ölçüm hizmetleri sunan Talayman Akustik; eğitimli, uzman personeli ile birlikte projelerini eksiksiz, zamanında ve sıfır hata hedefiyle gerçekleştiriyor.

Talayman Akustik sunduğu hizmetlerin kalitesini uluslararası düzeyde rekabet edecek konuma getirmek amacıyla, ISO 9001:2008 standardının gerekliliklerini tüm teknik ve idari süreçlerinde uyguluyor. Kalite politikası çerçevesinde müşteri ihtiyaçlarını beklentilerin üzerinde karşılamayı ve tüm iş süreçlerinde sürekli iyileşmeyi hedefliyor.

Talayman Akustik ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri talebinin alınmasından teklif aşamasına, iş programının oluşturulmasından hizmetin gerçekleştirilmesine ve müşteri memnuniyeti anketlerinin yapılmasına kadar olan tüm prosesleri planlayıp başarı ile uyguluyor.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/talayman-akustik-hizmet-kalitesini-tescilledi_78420.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!