Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı Erken Kayıt Döneminde Son Günler

2009-2010 akademik dönemde 11. yaşına adım atacak olan ve dersleri santralistanbul'da gerçekleştirilen Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı erken kayıt dönemi 02 - 03 Temmuz tarihlerinde mülakatlarla son buluyor. Erken kayıt dönemi, 1 Haziran'da başlamıştı.

yapi.com.tr
Tasarım Kültürü ve Yönetimi Programı Erken Kayıt Döneminde Son Günler

2009-2010 akademik dönemde 11. yaşına adım atacak olan ve dersleri santralistanbul'da gerçekleştirilen Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı erken kayıt dönemi 02 - 03 Temmuz tarihlerinde mülakatlarla son buluyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin iki yıl süren ön çalışmaları sonucunda 1999 yılında doğan Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı (TKY) erken kayıt dönemi, 1 Haziran'da başlamıştı. TKY ailesinin üyesi olmak isteyen tasarım yöneticisi adayları, Haziran ayı sonuna kadar kaydını yaptırarak ‘erken kayıt indiriminden’ de faydalanabilecekler. Adaylar, 2 ve 3 Temmuz tarihlerinde Program’ın direktör ve hocalarıyla tanışarak mülakata girecekler.

Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı, teorisyen ve uygulamacılardan oluşan bir kadroyla tasarım ile ilişkili her alanının, hem kültür hem de yönetim tarafında çalışmakta ve bu alanda dünyanın en önemli lisansüstü okullarından biri olan Domus Academy ile işbirliği yapıyor. Dersler, öğrencilerin çalışma hayatları göz önünde bulundurularak Çarşamba - Perşembe günleri 18:30 - 20:30, Cumartesi günü ise 09:30 - 13:30 saatleri arasında santralistanbul'da gerçekleştiriliyor.

İletişim için: 0212 311 75 81

http://www.yapi.com.tr/haberler/tasarim-kulturu-ve-yonetimi-programi-erken-kayit-doneminde-son-gunler_70137.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!