Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tekfen İnşaat, "En güvenli" İnşaat Yapan Firma Seçildi

IPLOCA'nın (international Pipeline & Offshore Contractors Association) her yıl vermekte olduğu "Safety Award" (İş güvenliği ödülü) bu yıl, minimum kaz

Dünya GazetesiPLOCA'nın (international Pipeline & Offshore Contractors Association) her yıl vermekte olduğu "Safety Award" (İş güvenliği ödülü) bu yıl, minimum kaza oranıyla inşaat faaliyetlerini sürdüren TEKFEN'e verildi.
Özellikle boru hattı inşaatı yapan Amerikalı,İngiliz,İtalyan,Fransız,Hintli ve rus gibi pek çok dünya devinin de üyesi olduğu IPLOCA,Tekfen'i 2001 yılının en emniyetli inşaat yapan firması seçti.Sözkonusu değerlendirme,IPLOCA'ya üye olan şirketlerin gerek hizmet kalitesini artırmak;gerekse de çalışanlarının güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmayı teşvik etmek amacı ile yapılıyor. Kazana şirket, IPLOCA üyelerinin her yıl yaptığı inşaat faaliyetlerinin üye şirketlerin temsilcilerinin bulunduğu bir komitede, projeye harcanan toplam ve kaza sonucunda kaybedilen zamanların oranlarının karşılaştırılmasıyla ortaya çıkan sonuçların değerlendirilmesiyle belirleniyor.
TEKFEN inşaat, karada bu başarıyı yakalarken,mavi akım projesiyle adını Türkiye'ye duyuran İtalyan SAIPEM firması da deniz üzerindeki güvenli inşaat çalışmalarıyla "iş güvenliği ödülü"nü almaya hak kazandılar. Tekfen'in kazandığı ödül, Avusturya'nın Salzburg kentinde düzenlenen bir törenle Başkan Yardımcısı Samim Anıl'a verildi. Aynı törende Saipem'in ödülünü Guiseppe Ampollini aldı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tekfen-insaat-en-guvenli-insaat-yapan-firma-secildi_255.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!