Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tekfen-OZ’dan Gümüşlük’te Dört Mevsim Yaşanacak Evler

Tekfen-OZ, Bodrum Gümüşlük’teki yeni projesi Müşkülüm Çiftliği ile Bodrum aşıklarına, Ege’nin güzellikleri içinde dört mevsim yaşanacak evler sunuyor. 18 butik evin bulunduğu Müşkülüm Çiftliği, hayallerde yaşayan, özlenen Bodrum’u günümüze taşıyor.

yapi.com.tr
Tekfen-OZ’dan Gümüşlük’te Dört Mevsim Yaşanacak Evler

Tekfen-OZ, Bodrum Gümüşlük’teki yeni projesi Müşkülüm Çiftliği ile Bodrum aşıklarına, Ege’nin güzellikleri içinde dört mevsim yaşanacak evler sunuyor. 18 butik evin bulunduğu Müşkülüm Çiftliği, hayallerde yaşayan, özlenen Bodrum’u  günümüze taşıyor.

Adını, bulunduğu yerdeki eski bahçeden alan Müşkülüm Çiftliği'nin girişinde heybetli duruşuyla sizi asırlık bir menengiç ağacı karşılıyor. Çiftlik, mandalina bahçeleri, üzüm bağı ve zeytinliklerden oluşan  büyük bir bahçe ile zengin bir peyzaj sunuyor.

Projede, 138 - 380 m² arasında değişen büyüklüklerde tasarlanan evler olacak. Yalıkavak Tekfen Evleri ile Mies van der Rohe ödülüne aday gösterilen Trafo Mimarlık, arazinin eğimi ve doğal bitki örtüsünü dikkate alarak gerçekleştirdiği çizimlerle Müşkülüm Çiftliği’nde bir kez daha farklılık yaratıyor. Farklı yönlere açılan, değişik kotlarda bahçeleri, merdivenleri ve geçişleri olan evlerin bir araya gelişi ile oluşturulan doku, birbirine akarak sürekliliği sağlanmış bir bahçeler bütününe dönüştürülüyor.

Evlerle yeterince uzak mesafelerde bulunan havuz ve tenis kortu, spor tutkunlarının günlük egzersizlerini yapmalarına olanak sağlarken, dinlenmek isteyenlere de sessiz, sakin bir gün yaşama şansı tanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tekfen-ozdan-gumuslukte-dort-mevsim-yasanacak-evler_67155.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!