Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Tekom-Puk Entegre Yönetim Sistemine Geçiş Hazırlığında

Tekom-Puk, 2010 yılı Nisan ayı içerisinde başlattığı çalışmalarla entegre yönetim sistemine geçişi planlıyor. Hazırlanan hedefler doğrultusunda sürecin 2010 yılının son çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

yapi.com.tr
Tekom-Puk Entegre Yönetim Sistemine Geçiş Hazırlığında

Tekom-Puk, 2010 yılı Nisan ayı içerisinde başlattığı çalışmalarla entegre yönetim sistemine geçişi planlıyor. Hazırlanan hedefler doğrultusunda sürecin 2010 yılının son çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Tekom-Puk, özellikle son yıllarda petrol & gaz sektörünün dünyada öncü firmalarına hizmet veriyor. Bu firmaların üst düzey kalite ve hizmet beklentilerini karşılamak amacıyla uzun süreden beri firma içi faaliyetlerinde sürekli iyileştirme felsefesi ile düzenlemeler yapıyor. Firma son olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı (TS 18001-2008) ile Çevre Yönetim Sistemi Standardı (TS EN 14001) belgelendirmelerine yönelik faaliyetlerine hız verdi. Tekom-Puk, bu standartlara ilişkin çalışmaları önümüzdeki 6 ay içerisinde tamamlayıp mevcut kalite yönetim sistemi ile birleştirerek entegre yönetim sistemine geçmeyi planlıyor.

Genel Müdür Murad Saygın, petrol ve gaz endüstrilerinde, geçtiğimiz son beş yıl içerisinde, Körfez ülkeleri, Türkî Cumhuriyetler ve Kuzey Afrika ülkelerinde, tüm dünya firmalarını cezbedecek büyüklükte yatırımlar gerçekleştiğini belirtti. Yatırımların önümüzdeki on yıl içerisinde de artarak devam etmesini beklediklerini ifade eden Saygın, şöyle konuştu:

"Bu yatırımların içerisinde, ürün tedarikçisi olarak yer alabilmeniz ancak üstün hizmet ve ürün kalitesi sunabilirseniz mümkün oluyor. Anlaşmaların önemli bir bölümünde de, ticari şartların yanı sıra, gerçekleştirilen üretim faaliyetlerinin çevreye en az zarar verecek şekilde yapılması ve çalışanların sağlık ve güvenlik şartlarının en üst düzeyde tutulması isteniyor. Yıllardır bu sektörlere hizmet veriyoruz. Firma hedeflerimiz ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirdiğimiz için uzun süreden beri sektörün kalite ve hizmet beklentilerini rahatlıkla karşılayacak düzeydeyiz. Tüm bu gelişmelerin doğal sonucu olarak 2010 yılı içerisinde tamamlamayı planladığımız entegre yönetim sistemi çalışmaları ile yönetim sistemimizin bir bütün olarak belgelendirilmesini ve uluslararası pazarda rekabet avantajı kazanmayı hedefliyoruz". 

Firmada gerçekleştirilmesi planlanan bu çalışmaların neticesinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı ile Çevre Yönetim Sistemi Standardı belgelendirmeleri, mevcut ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı ile birleştirilerek entegre yönetim sistemine geçilecek.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/tekom-puk-entegre-yonetim-sistemine-gecis-hazirliginda_81067.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!