Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Tepe İnşaat'tan Ankara'ya Süper Lüks İş Merkezi

Tepe İnşaat, Ankara'da üst gelir grubu ile iş dünyası profesyonellerine yeni bir yatırım ve yaşam konsepti kurmak için "Tepe Prime" projesini başlattı. Bilkent Köprüsü'nden hemen sonra, kentin batıya doğru en hızlı gelişen aksı Eskişehir Yolu 9. kilometre üzerinde yer alan projede; 218 ofis, 100 adet stüdyo ve 37 mağaza bulunacak.

Referans Gazetesi
Tepe İnşaat'tan Ankara'ya Süper Lüks İş Merkezi

Tepe İnşaat, Ankara'da üst gelir grubu ile iş dünyası profesyonellerine yeni bir yatırım ve yaşam konsepti kurmak için "Tepe Prime" projesini başlattı. Bilkent Köprüsü'nden hemen sonra, kentin batıya doğru en hızlı gelişen aksı Eskişehir Yolu 9. kilometre üzerinde yer alan projede; 218 ofis, 100 adet stüdyo ve 37 mağaza bulunacak. 28 bin 227 metrekarelik arsada toplam inşaat alanı 92 bin 750 metrekare olarak gerçekleştirilecek proje, pek çok kamu kurumunun ve 6 üniversitenin tam orta noktasında yer alıyor. 18 ve 19 katlı iki bloktan oluşan Tepe Prime'la Ankara'daki ofis anlayışının modern ve prestijli bir noktaya taşınması amaçlanıyor. Toplam yatırım bedelinin 200 milyon dolar olduğu belirtilen projede satışlar da başladı.
    
Sıradışı alışveriş merkezi

Tepe Prime'ın "Business" bölümünde brüt 121-234 metrekare arasında değişen ofisler bulunacak. "Residence"da ise büyüklükleri brüt 78-102 metrekare aralığında değişen, farklı beklentilere seslenen, home-ofis olarak da kullanılabilecek stüdyolar yer alacak. Tepe Prime, alışılagelmiş büyük, kapalı alışveriş merkezleri yerine günlük ihtiyaçların karşılandığı, yemek ve sohbetin açık havada eğlenceye dönüştüğü butik bir merkez de olmayı amaçlıyor. Bunun için "Avenue"da özel peyzajlı sokak ve meydan düzenlemeleri, gösteri ve konser alanı, su oyunları bölümü, kafe ve restoranlar bulunacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tepe-insaattan-ankaraya-super-luks-is-merkezi_70131.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!